Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zdeklasowani znowu
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 sierpnia 2014, 21:45
"Takietam z Bies'em"
Odpisz
28 sierpnia 2014, 10:20
@jacek1s: *Biesem
Odpisz
28 sierpnia 2014, 10:22
@gulpin: Przecie pisze ;v
Odpisz
28 sierpnia 2014, 14:08
@jacek1s: A ja myślałem ,że to Leszy O.O
Odpisz
28 sierpnia 2014, 14:24
@BOOMBOOX: To jest bies :)
Odpisz
28 sierpnia 2014, 14:45
@jacek1s: Racja! Mój błąd Leszy chodzi na dwóch nogach
Odpisz
28 sierpnia 2014, 14:46
@BOOMBOOX: Wiem że to Bies bo mi Chupa opowiadał o Biesie i Czady tak wgle to nigdy nie grałem w wiedźmina :P Tylko dlatego że Chupa mi o nim wspomniał wiem kim jest potwór z obrazka xD
Odpisz
28 sierpnia 2014, 15:26
@jacek1s: to zagraj.Polecam.A tak na marginesie zmieniasz avatary jak rękawiczki
Odpisz
28 sierpnia 2014, 15:33
@BOOMBOOX: Zmieniłęm dopiero avatara drugi raz :|
Odpisz
28 sierpnia 2014, 11:20
Brakuje hashtagów ;-;
Odpisz
28 sierpnia 2014, 14:09
A ty się Eilhart nie udzielaj i tak jesteś ślepa.
Odpisz
28 sierpnia 2014, 09:16
Lel gdzie zgubił miecze?
Odpisz
28 sierpnia 2014, 10:50
@Chrzaszcz_Trzcinowy: pewnie w potworku się grzeją :D
Odpisz
28 sierpnia 2014, 10:47
lepsze to niż jakieś selfie nastolatek w szkolnym kiblu
Odpisz
28 sierpnia 2014, 09:00
Takie selfe to ja rozumiem.
Odpisz
23 sierpnia 2014, 21:34
zabójczo dobra selfie
Odpisz