Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar starmagedon

2 sierpnia 2025, 12:33

Osobiście nigdy nie zapaliłem żadnego papierosa, marihuanem, ani nie brałem żadnych innych narkotyków.
Jedyną używką jaką toleruję jest alkohol, który piję około raz do roku, a i tak w niewielkich ilościach.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (26)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (26)
Avatar JaJestemZWami

5 sierpnia 2025, 19:50

@crimzon: ale nie umniejszajmy jego wiedzy, bo znałam 14 łatkę co normalnie wszystko piła co z alkoholem i mówiła jakie to zajebiste.

Zadawałam się z nią do czasu, aż się okazało,.że to nie tylko mówi, ale i robi...

Avatar Beowulf_

30 sierpnia 2025, 03:08

@sssstttt: Wg mnie śmieszne że normiki zmuszają się do bycia poważnymi i normalnymi, tylko po to żeby potem polegać na alkoholu i móc się wyluzować pod pretekstem tego że są pijani więc nie kontrolują swojego zachowania

Avatar Papasmerf44

4 sierpnia 2025, 03:35

Nienawidzę kultury picia w Polsce.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar JaJestemZWami

Edytowano - 4 sierpnia 2025, 23:09

@Katrina2712: ja mam wady skóry, zgryzuz chore kolano, kręgosłup, a jakoś daje radę i z tym żyje.

Na wady skóry polecam kremy. Ja sobie zamawiam z Temu.

Avatar Katrina2712

5 sierpnia 2025, 05:55

@JaJestemZWami: uuu, zgryzu tez mam :D

No niestety, ale poprawa wszystkiego kosztuje pieniądze, a jak wspomniałam wcześniej stać mnie tylko na czynsz i jedzenie xd

Avatar ty1an_yt

4 sierpnia 2025, 21:23

Selekcja naturalna

Avatar KittyQueen

4 sierpnia 2025, 15:34

Mów za siebie XD

Avatar JaJestemZWami

4 sierpnia 2025, 21:21

@KittyQueen: nie palę

Avatar
Rudy_Kruliczek_

4 sierpnia 2025, 15:59

Nic nie dzieje się bez powodu.

Avatar jbartosik

4 sierpnia 2025, 14:29

dlatego trzeba ćpać
wiele narkotyków jest dużo zdrowsza

Avatar BlackMorbius61

2 sierpnia 2025, 12:51

od kiedy młodzież to przedział wiekowy 35 - 65

Avatar JaJestemZWami

2 sierpnia 2025, 13:03

@BlackMorbius61: od 1959

Avatar hyena11

2 sierpnia 2025, 13:05

@BlackMorbius61: Morbius nie wie jak się zachowują jego rówieśnicy.

Avatar
Konto usunięte

2 sierpnia 2025, 12:39

Jesteśmy kiciusie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To spotyka zadziwiająco wielu ludzi, którzy nie są stamtąd

Najbardziej realistyczny spośród modów

Rel

Znak czasów

Mało znany szczegół

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka