Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar honhenim09

19 sierpnia 2025, 08:09

Pamiętam jak "Koniec Gry" miał być końcem. Jak pisałem, że sobie nie opuszczą to superfani mnie krytykowali, ale jak się okazało, że miałem racje, to znowu mnie krytykowali i mówili, że oni tak właśnie mieli zaplanowane.

Avatar Tajdeus

6 sierpnia 2025, 09:59

"Ha. A na nas napuściliście trolli, żeby rozpowiadali że Morbius™ to zły film."
A mnie to bawi, że robione na siłę i niepotrzebne kontynuacje się nie przyjmują.

Avatar sss96

4 sierpnia 2025, 00:29

Nie chcę nic mówić ale jakby popatrzyli na jakość swoich produkcji, a nie na konkurencje to by lepiej na tym wyszli

Avatar PanPiernik

5 sierpnia 2025, 20:37

@sss96: powiedziałbym że w tym wypadku tak nie było. W sensie Thunderbolts i F4 były serio solidnymi produkcjami jak na Marvela. Nie dałbym ich w top 3 ale w top 10 może by się Thunderbolts znalazło
Przy Grzmotośrubkach ludzie tłumaczyli to tym że wszystkie prawie postacie (poza Ghost) były z produkcji dla Disney+ i dlatego niewiel osób ta grupa antybohaterów ciekawiła. Więc cóż, ten film można było przewidzieć że miliarda nie zarobi
Z F4 strzelili sobie w stopę
Tak jak mówisz że powinni nie patrzeć na konkurencję to tu bym powiedział że powinni byli patrzeć bo wypuszczanie tego filmu obok Parku Jurajskiego numer 73 (które z jakiegoś powodu ciągle koszą grubą kasę), jejanego Supermana i oczywiście Smerfów (XD)
Pisałem to gdzieś wcześniej że gdyby wstrzymali się do sierpnia lub wypuścili film w maju czy początkiem czerwca to zarobiliby więcej. A najlepiej jakby wstrzymali się do świąt bo wtedy filmy rodzinne (czyli literalna definicja F4) zarabiają najwięcej
Myślę że gdyby typowy ojciec dwójki, trójki dzieci miał iść z nimi do kina i miał kasę tylko na jeden wypad to albo zabrałby je zależnie od ich wieku na Smerfy (gdyby dzieci miały poniżej powiedzmy 7 lat) a starszych na Supermana no bo to Superman
Stylistyka filmu F4 nie krzyczy "jestem częścią MCU" bo nawet logo Marvel Studios jest zmienione więc obawiam się że przeciętny widz nie pójdzie na to do kina bo to Marvel bo zwyczajnie nie będzie wiedzieć że to Marvel
F4 nie było promowane w ostatnich latach bo Fox miał do nich prawa i Disney i Marvel nie chcieli żeby ta drużyna zarabiała, teraz są tego efekty

Avatar iron_ninja247

5 sierpnia 2025, 23:01

@PanPiernik: ku##a za długie

Avatar PanPiernik

5 sierpnia 2025, 23:25

@iron_ninja247: takie życie

Avatar sss96

6 sierpnia 2025, 00:37

@PanPiernik: cieszę się z tak rozbudowanej wypowiedzi, ale chyba nie najlepiej zrozumiałeś sens mojej wypowiedzi, bo ja mówiąc aby popatrzyli lepiej na siebie miałem na myśli Sony. Bo patrząc na ich tzw spiderversum to wyjąwszy może trochę Venoma oraz rzecz jasna samego Spidermana to ich produkcje są ogółem słabe lub bardzo słabe. Choć faktem jest że cała branża filmów superbohaterskich przestała być już na dobrym poziomie (nawet można wspomnieć że ogółem cała branża filmowa się pogorszyła np względem lat 90). Więc bardziej chodziło mi o to by Sony popatrzyło na swoje źle zrobione produkcje a nie oczekiwało, że konkurencja zrobi coś jeszcze gorzej.

Avatar PanPiernik

6 sierpnia 2025, 00:43

@sss96: rzeczywiście nie umiem czytać ze zrozumieniem
Mea culpa
Z tym się w pełni zgadzam

Avatar Niemadrogi

3 sierpnia 2025, 19:46

No cóż, rób ...jowe filmy- miej ...jowe zarobki. Nawet nowy F4 to bałagan, który ewidentnie został pociachany na kawałki w postprodukcji. Filmy w ogóle teraz mają ciężko. Nawet Minecraft z ogromnym hypem nie osiągnął miliarda.

Avatar kokomando

3 sierpnia 2025, 17:26

Naj...li tyle tych gówno seriali które są "niezbędne" do zrozumienia filmów że ja sie nie dziwie że ludziom sie nie chce. A po drugie sami ukręcili bat na własną dupe przez tyle lat bo mieli podejście "Nie możemy pozwolić żeby FOX (które miało wcześniej prawa do filmów) miało darmową reklame szybko wycofać komiksy, gry k...a cokolwiek z fantastyczną czwórką" i nagle zdziwiony_pikachu.jpg że ludzie mają w ...ju tą drużyne xD

Avatar polska_cebulka

3 sierpnia 2025, 15:55

cóż, moim zdaniem marvel umarł wraz ze Stanem Lee, teraz to już tylko hollywoodzka papka dla gojów żeby odciągnąć uwagę społeczeństwa od działań rządu i polityków, jaka tam lista Epsteina, pa k*rwa jak sie Pedro Pascal rozciaga, a ten drugi pa jaka ludzka pochodnia, a pa tera znowu Pedro Pascal tylko tym razem obłapia mężatki (np. żonę Willema Dafoe w jego obecności, aint that crazy?)

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2025, 15:42

I bardzo ku*wa dobrze

Avatar Vodka_Drinker

3 sierpnia 2025, 15:40

Banik minął

Avatar PanPiernik

3 sierpnia 2025, 15:18

W złym momencie wypuścili film imo
Poczekaliby do sierpnia a najlepiej to do świąt bo wtedy filmy rodzinne się najlepiej sprzedają i by wyszli lepienie cóż
F dla F4

Avatar
ddawdad

3 sierpnia 2025, 15:31

@PanPiernik: Właśnie w sumie rel
Dosłownie dali film w momencie, kiedy ledwo co wyszedł Superman i jeszcze z boku się pałętały dinozaury. MCU jest na takiej pozycji w tym momencie, że nie mogą sobie już pozwalać na wsadzanie filmów, kiedy obok są równie duże premiery.
A z tego co kojarzę to Doomsday też jest na kursie kolizyjnym z Diuną i być może czymś jeszcze.

Avatar Anantashesha

3 sierpnia 2025, 15:25

To nie kwestia MCU. Ludzie nie chodzą do kina period.

Avatar Dexter_Ward

3 sierpnia 2025, 16:49

@Anantashesha:
Bardziej po prostu są selektywnii
Wypad do kina to jest spore koszty, a fakt tego, że film i tak dostanie się do streamingu oznacza, że lepiej pójść na film, kiedy jest on wystarczająco wyjątkowy
To jest dosłownie gra o sumie zerowej

Avatar Anantashesha

3 sierpnia 2025, 18:51

@Dexter_Ward: O to mi chodziło, tylko nie chciało mi się produkować. Dzięki.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Równi i równiejsi

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Rel

Nie zadzieraj z bobrami

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka