Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lorax12

30 sierpnia 2014, 12:23

Poland na końcu najlepszy....

Avatar KacperUE

16 kwietnia 2016, 17:13

@lorax12: A co?

Avatar coloman

30 sierpnia 2014, 08:46

i ten dźwięk przy słuchawce "gecok gecok"

Avatar DeTeO238

29 sierpnia 2014, 19:02

Rosja nie ma nic wspólnego z separatystami ale tereny które zajmą to chętnie do Rosji włączą

Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2014, 20:51

@DeTeO238: No nie powiedziałbym, że Rosja w tej sprawie jest czysta w 100% ALE! Wschodnia Ukraina(Noworosja) chce się odłączyć i każdy debil, który był za Majdanem powinien to uszanować.
Napisze to poraz kolejny:
Nie ma nic piękniejszego niż napieprzajacy się Banderowcy i Ruskie :)

Avatar TheNaturat

29 sierpnia 2014, 21:37

nie wiem skąd czerpiesz takie propagandowe poglądy, ale żeby nie Rosja to problemu by nie było. Polska, napadana regularnie przez Rosję coś o tym wie, więc nas nie da się oszukać. Nas też nigdy nie napadali, a przychodzili z bratnią pomocą. Nie z nami te numery.

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2014, 10:32

@TheNaturat: Eh wszędzie nagonka na Putina:(
W rzeczywistości to wina Chruszczowa, który sam kazał przyłączyć Krym do Ukrainy. Poza tym logiczne jest, że skoro na Krymie jest 97% Rosjan to powinno to dołączyć do Rosji.

Avatar TheNaturat

30 sierpnia 2014, 15:03

człowieku problem Krymu to kwiecień, a teraz tłuką Ukrainę na wschodzie i południu

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2014, 18:59

@TheNaturat: Krym to południe:P
A poza tym niech się tłuką:V

Avatar FluffiePuff

29 sierpnia 2014, 20:55

najpierw psy teraz gekony. ku*wa!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Frustrujące

Trochę to nie fair wobec pozostałych

To by wystarczyło

Północne Węgry

A, okej

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka