Nie po to się wspinałem na szczyt łańcucha pokarmowego
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Lekko nie będzie
Ładne rzeczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zapraszamy
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2014, 12:26
K*rwa ma racje...
Odpisz
30 sierpnia 2014, 12:42
Czekoladę i tak będę wpi***alał, więc nie czuj się bezpieczna.
Odpisz
30 sierpnia 2014, 15:59
możesz mnie co najwyżej zapakować do swojego wnętrza ;)
Odpisz
30 sierpnia 2014, 16:04
To jest jedzenie. Tylko ja nie mam układu pokarmowego. ;_;
Odpisz
29 stycznia 2016, 03:15
yyyy..?k
Odpisz
31 sierpnia 2014, 22:32
w odróżnieniu do reszty komentarzy, powiem szczerze że smak mięsa mnie brzydzi :/
Odpisz
30 sierpnia 2014, 12:03
Podobno rośliny czują jak je trawimy, a zwierzęta zabijamy raz i potem już nie cierpią.
Odpisz
30 sierpnia 2014, 12:09
@Near1: Jak zerwiesz roślinkę to też ją zabijasz. Tyle że powoli. Umrze zanim ją zjesz, chyba że wpier#alasz trawę prosto z pola.
Odpisz
30 sierpnia 2014, 16:53
@shark2199: Przecież nie raz zrywa się tzw. naszczepeki i odradzają się z tego nowe rośliny. Więc chyba wtedy nie umiera.
Odpisz
30 sierpnia 2014, 19:10
@Near1: Chodziło mi że część którą zrywasz umiera.
Odpisz
30 sierpnia 2014, 22:04
@shark2199: Naszczepki to właśnie urwane części, które według Ciebie umierają. Hmmmm.... może one umierają powoli, ale jak w porę się je uratuje, to odżywają i tworzy się z takiego naszczepka nowa roślina. Co nie zmienia fakty, że rośliny cierpią, bo długo umierają. A po za tym nie raz wyrywa się roślinę z korzeniem i częścią nadziemną i wtedy ona żyje. Np. pietruszka.
Odpisz
30 sierpnia 2014, 16:49
P.S. Nie jesteśmy na szczycie łańcucha pokarmowego...
Odpisz
30 sierpnia 2014, 10:19
Albo jak można być weganem...
Odpisz
30 sierpnia 2014, 16:40
To są ludzie chorzy psychicznie.
Odpisz
30 sierpnia 2014, 11:52
Milion lat ewolucji i wspinania się na szczyt opłaciły się, możemy wpi***alać stejki!
Odpisz
30 sierpnia 2014, 11:37
Dokładnie!
Odpisz
30 sierpnia 2014, 11:11
Jakbym chciał rośliny wpi***alać to bym poszedł na trawnik
Odpisz
30 sierpnia 2014, 10:11
Mięso jest pyszne!
Odpisz
29 sierpnia 2014, 12:39
I'm a man I'm a man...Mięso jest the best!
Odpisz
30 sierpnia 2014, 10:10
I'm man, i think meat is the best!
Odpisz
28 sierpnia 2014, 16:14
Mięso rządzi!
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2014, 16:14
No i dobrze ;)
Odpisz
28 sierpnia 2014, 15:24
skoczył po mięso do biedronki,taki krwiożerczy ;_;
Odpisz