Ludzka głupota zaczyna mnie przerastać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Typowy NPC
Nie znoszę kleszczy
Drewniany kominek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 sierpnia 2018, 11:36
Odpisz
28 sierpnia 2017, 22:19
ZABIĆ TO!
Odpisz
4 września 2016, 17:47
W takiej chwili przydałby się TM hokus punch...
Odpisz
11 sierpnia 2016, 20:14
Odpisz
30 sierpnia 2014, 12:34
Idioci... idioci wszędzie...
Odpisz
17 sierpnia 2015, 16:35
@kran116:
Odpisz
30 sierpnia 2014, 08:06
zabić to!!!
Odpisz
12 maja 2015, 06:45
Zabić to, zanim złoży jaja
Odpisz
30 sierpnia 2014, 07:45
mam ochotę pieprznąć ją w ryj ;3
Odpisz
30 sierpnia 2014, 07:48
nikt Cię nie powstrzymuje
Odpisz
30 sierpnia 2014, 09:06
Falcon Punch!!!
Odpisz
30 sierpnia 2014, 09:10
On nie ma rąk (to go powstrzymuje). Wyręczysz go?
Odpisz
30 sierpnia 2014, 09:15
@VanQuisch: ku*wa czy tak trudno żeby zrozumieć że jestem dziewczyną?!
Odpisz
30 sierpnia 2014, 09:20
tak
Odpisz
30 sierpnia 2014, 09:32
trudno. szczegolnie wtedy gdy sie tak delikatnie wyrazasz....
Odpisz
30 sierpnia 2014, 09:34
ale "on" jako chleb
Odpisz
30 sierpnia 2014, 09:35
@VanQuisch: mogę to zrobić
Odpisz
30 sierpnia 2014, 09:41
ja też mam taka ochotę
Odpisz
30 sierpnia 2014, 09:52
@mytfek: japier napisałam tylko pare słów a jednak ku*wa kolejna wojna internetów o chleb ;-;
Odpisz
30 sierpnia 2014, 10:27
bo jesteś czarnym chlebem :D
Odpisz
30 sierpnia 2014, 10:30
jak Cię pocieszyć, żebyś nie smutała? :)
Odpisz
30 sierpnia 2014, 11:41
idź po pana bagietke
Odpisz
30 sierpnia 2014, 19:54
nie moge go znaleźć. :(
Odpisz
30 sierpnia 2014, 21:11
to szkoda bo pana bułki nie lubie
Odpisz
30 sierpnia 2014, 21:58
aha... to kogo ty lubisz?
Odpisz
30 sierpnia 2014, 23:10
Czyń chonory, wać panie.
Odpisz
30 sierpnia 2014, 23:12
To pokarz mi chociarz jedną rzecz w twoim avku lub niku która wskazuje na to żeś dziewka.
Odpisz
31 sierpnia 2014, 10:41
@VanQuisch: Pisze tam "Statystyki urzytkowniczki" czy ta sie ;3
Odpisz
6 września 2014, 17:10
Chodziło mi o avatara i nick, ale co tam.
Odpisz
Edytowano - 12 maja 2015, 06:42
Swoim chlebem?
Odpisz
15 marca 2015, 16:43
No i oczywiście według niej były w tedy też kamery...
Odpisz
21 marca 2015, 02:11
@szczerbatek12: Były, kolorowe też były.
Odpisz
21 marca 2015, 12:22
@deadxp: No pewnie.
Odpisz
13 marca 2015, 14:27
Wyjdź k***a wyjdź
Odpisz
5 marca 2015, 16:08
Wyjdź.
Odpisz
10 grudnia 2014, 20:42
Gdzie mój młot do wbijania ludziom wiedzy do głowy?
Odpisz
26 stycznia 2015, 21:19
pechualem w pokeze z heaym,fredym,claptatem no i rojem
Odpisz
20 lutego 2015, 15:41
Między tęczą a pegazusem ;_;
Odpisz
20 lutego 2015, 16:09
Pegazusa znalazłam, ale gdzie do cholery podziała się tęcza?
Odpisz
10 lutego 2015, 20:18
Gdzie ja zostawiłam piłę, do rozcinania pacanów na pół?
Odpisz
1 września 2014, 11:16
I co? To nie jest blondynka :) W końcu normalny obrazek :)
Odpisz
22 stycznia 2015, 21:58
@Ewusia11: Nom, bo szatynki też mogą się pomylić:-)
Odpisz
30 sierpnia 2014, 20:58
I się dziwić, jak ktoś za dużo telewizji ogląda -.-
Odpisz
30 sierpnia 2014, 14:49
Albert Einstein kiedyś powiedział że są dwie nieskończone rzeczy: Wszechświat i ludzka głupota :D
Odpisz
30 sierpnia 2014, 19:43
@Drago0328: A co do tego pierwszego nie był pewny.
Odpisz