Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DinoSummer

19 sierpnia 2018, 11:36

Avatar Filipsss

28 sierpnia 2017, 22:19

ZABIĆ TO!

Avatar
Konto usunięte

4 września 2016, 17:47

W takiej chwili przydałby się TM hokus punch...

Avatar kamil10201

11 sierpnia 2016, 20:14

Avatar kran116

30 sierpnia 2014, 12:34

Idioci... idioci wszędzie...

Avatar gabisoch

17 sierpnia 2015, 16:35

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2014, 08:06

zabić to!!!

Avatar OlkaFasolkaa

12 maja 2015, 06:45

Zabić to, zanim złoży jaja

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2014, 07:45

mam ochotę pieprznąć ją w ryj ;3

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (19)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (19)
Avatar VanQuisch

6 września 2014, 17:10

Chodziło mi o avatara i nick, ale co tam.

Avatar OlkaFasolkaa

Edytowano - 12 maja 2015, 06:42

Swoim chlebem?

Avatar szczerbatek12

15 marca 2015, 16:43

No i oczywiście według niej były w tedy też kamery...

Avatar deadxp

21 marca 2015, 02:11

@szczerbatek12: Były, kolorowe też były.

Avatar szczerbatek12

21 marca 2015, 12:22

@deadxp: No pewnie.

Avatar sylwek1332

13 marca 2015, 14:27

Wyjdź k***a wyjdź

Avatar link111

5 marca 2015, 16:08

Wyjdź.

Avatar
Konto usunięte

10 grudnia 2014, 20:42

Gdzie mój młot do wbijania ludziom wiedzy do głowy?

Avatar
Konto usunięte

26 stycznia 2015, 21:19

pechualem w pokeze z heaym,fredym,claptatem no i rojem

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2015, 15:41

Między tęczą a pegazusem ;_;

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2015, 16:09

Pegazusa znalazłam, ale gdzie do cholery podziała się tęcza?

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2015, 20:18

Gdzie ja zostawiłam piłę, do rozcinania pacanów na pół?

Avatar Ewusia11

1 września 2014, 11:16

I co? To nie jest blondynka :) W końcu normalny obrazek :)

Avatar Hello_pati

22 stycznia 2015, 21:58

@Ewusia11: Nom, bo szatynki też mogą się pomylić:-)

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2014, 20:58

I się dziwić, jak ktoś za dużo telewizji ogląda -.-

Avatar Drago0328

30 sierpnia 2014, 14:49

Albert Einstein kiedyś powiedział że są dwie nieskończone rzeczy: Wszechświat i ludzka głupota :D

Avatar
RhobarIII

30 sierpnia 2014, 19:43

@Drago0328: A co do tego pierwszego nie był pewny.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Typowy NPC

Nie znoszę kleszczy

Drewniany kominek

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka