Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PanPiernik

9 sierpnia 2025, 00:36

To będzie najgorszy prezydent w historii kraju coś czuję

Avatar Grzanason

9 sierpnia 2025, 07:22

@PanPiernik: Mieliśmy Prezydenta który był agentem obcego państwa, mieliśmy prezydenta który chodził naj...ny, mieliśmy prezydenta który nie potrafił pisać i odwalał akcje w stylu Chodź Szogunie czy Zmień Pracę Weź Kredyt, nie będzie on aż tak koszmarny, co najwyżej dostaniemy drugiego Dude tylko w wydaniu Hard

Avatar doktorplaga2255

10 sierpnia 2025, 19:03

@PanPiernik: Napewno nie całej historii Polski,bo mieliśmy różne kwiatki takie jak Bierut lub Jaruzelski. Jednak w historii III RP jest to bardzo możliwe.

Avatar doktorplaga2255

10 sierpnia 2025, 19:05

@Grzanason: Akurat Kwaśniewski porównując do wszystkich prezydentów wykonywał prawie wszystkie swoje zadania najlepiej. Był on mocno niezależny od swojej partii dbał bardzo dobrze o Polskie relacje międzynarodowe mimo swoich alkoholowych spraw.

Avatar Grzanason

10 sierpnia 2025, 23:11

@doktorplaga2255: No szczególnie z Rosją którą niby teraz tak nielubi

Avatar PayDayMAN

8 czerwca, 20:03

@PanPiernik: emmmmmmmmmmmmm no wsm nie wiem vetomat jak duda, rząd jak zwykle w rozsypce, dzień jak co dzień, dzień po dniu

Avatar PanPiernik

9 czerwca, 01:16

@PayDayMAN: sry ale uważam że mimo wszystko Duda nie był takim dupolizem trumpa oraz przynajmniej wyglądał sympatycznie, wiem że Dudzie teraz poglądy znacznie zjechały na dziwne tory (coś jak Millerowi ale szybciej) ale za prezydentury (tej drugiej w sensie) był w miarę powiedzmy

Avatar starmagedon

8 sierpnia 2025, 22:07

Wzrok tęskniący za rozumem. Tylko żonobijki brakuje.

Avatar Otis_

8 sierpnia 2025, 22:20

@starmagedon: chciałoby się by tak stamtąd kaiser wyglądał nie?

Avatar starmagedon

8 sierpnia 2025, 22:26

@Otis_: Nie rozumiem co próbujesz mi przekazać.
Napisz jeszcze raz, ale tym razem poprawnie.

Avatar Figarus

8 sierpnia 2025, 23:54

@starmagedon: Snusa w Europarlamencie sobie j....ie i będzie jak nowy.

Avatar Bonnie0_4

8 sierpnia 2025, 22:53

Osiedlowy Monitorning

Avatar
ddawdad

8 sierpnia 2025, 22:36

Niech mu ktoś da skórkę od banana pod to okno.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Polakowaty
Dodane przez: Polakowaty

A jednak zrobili to w ten sposób

Dobrze czasem się oderwać

Zdeklasowani znowu

Niegrzeczny Oskarek

Phi!

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka