@PanPiernik: Mieliśmy Prezydenta który był agentem obcego państwa, mieliśmy prezydenta który chodził naj...ny, mieliśmy prezydenta który nie potrafił pisać i odwalał akcje w stylu Chodź Szogunie czy Zmień Pracę Weź Kredyt, nie będzie on aż tak koszmarny, co najwyżej dostaniemy drugiego Dude tylko w wydaniu Hard
@PanPiernik: Napewno nie całej historii Polski,bo mieliśmy różne kwiatki takie jak Bierut lub Jaruzelski. Jednak w historii III RP jest to bardzo możliwe.
@Grzanason: Akurat Kwaśniewski porównując do wszystkich prezydentów wykonywał prawie wszystkie swoje zadania najlepiej. Był on mocno niezależny od swojej partii dbał bardzo dobrze o Polskie relacje międzynarodowe mimo swoich alkoholowych spraw.
@PayDayMAN: sry ale uważam że mimo wszystko Duda nie był takim dupolizem trumpa oraz przynajmniej wyglądał sympatycznie, wiem że Dudzie teraz poglądy znacznie zjechały na dziwne tory (coś jak Millerowi ale szybciej) ale za prezydentury (tej drugiej w sensie) był w miarę powiedzmy
Komentarze
Odśwież9 sierpnia 2025, 00:36
To będzie najgorszy prezydent w historii kraju coś czuję
Odpisz
9 sierpnia 2025, 07:22
@PanPiernik: Mieliśmy Prezydenta który był agentem obcego państwa, mieliśmy prezydenta który chodził naj...ny, mieliśmy prezydenta który nie potrafił pisać i odwalał akcje w stylu Chodź Szogunie czy Zmień Pracę Weź Kredyt, nie będzie on aż tak koszmarny, co najwyżej dostaniemy drugiego Dude tylko w wydaniu Hard
Odpisz
10 sierpnia 2025, 19:03
@PanPiernik: Napewno nie całej historii Polski,bo mieliśmy różne kwiatki takie jak Bierut lub Jaruzelski. Jednak w historii III RP jest to bardzo możliwe.
Odpisz
10 sierpnia 2025, 19:05
@Grzanason: Akurat Kwaśniewski porównując do wszystkich prezydentów wykonywał prawie wszystkie swoje zadania najlepiej. Był on mocno niezależny od swojej partii dbał bardzo dobrze o Polskie relacje międzynarodowe mimo swoich alkoholowych spraw.
Odpisz
10 sierpnia 2025, 23:11
@doktorplaga2255: No szczególnie z Rosją którą niby teraz tak nielubi
Odpisz
8 czerwca, 20:03
@PanPiernik: emmmmmmmmmmmmm no wsm nie wiem vetomat jak duda, rząd jak zwykle w rozsypce, dzień jak co dzień, dzień po dniu
Odpisz
9 czerwca, 01:16
@PayDayMAN: sry ale uważam że mimo wszystko Duda nie był takim dupolizem trumpa oraz przynajmniej wyglądał sympatycznie, wiem że Dudzie teraz poglądy znacznie zjechały na dziwne tory (coś jak Millerowi ale szybciej) ale za prezydentury (tej drugiej w sensie) był w miarę powiedzmy
Odpisz
8 sierpnia 2025, 22:07
Wzrok tęskniący za rozumem. Tylko żonobijki brakuje.
Odpisz
8 sierpnia 2025, 22:20
@starmagedon: chciałoby się by tak stamtąd kaiser wyglądał nie?
Odpisz
8 sierpnia 2025, 22:26
@Otis_: Nie rozumiem co próbujesz mi przekazać.
Napisz jeszcze raz, ale tym razem poprawnie.
Odpisz
8 sierpnia 2025, 23:54
@starmagedon: Snusa w Europarlamencie sobie j....ie i będzie jak nowy.
Odpisz
8 sierpnia 2025, 22:53
Osiedlowy Monitorning
Odpisz
8 sierpnia 2025, 22:36
Niech mu ktoś da skórkę od banana pod to okno.
Odpisz