Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Fergus
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Dobrze czasem się oderwać
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 sierpnia 2014, 19:44
O co chodzi?
Odpisz
31 sierpnia 2014, 19:47
@Isentor: Gra na okładce to Gothic II. Chodzi o to, że w Gothicu wiele osób parało się hodowlą i rozprowadzaniem nielegalnego bagiennego ziela, które działało trochę jak marihuana. A przynajmniej ja tak zrozumiałem.
Odpisz
31 sierpnia 2014, 20:17
@darcus: Bo te bagienne ziele to w gothicu to samo co marihuana...
Odpisz
23 stycznia 2016, 16:31
@darcus: Wiem że stare ale tu chodziło chyba o to, że połowę gry zbiera się roślinki z ziemi xD
Odpisz
23 stycznia 2016, 18:11
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Tsa, może i tak.
Odpisz
30 stycznia 2016, 23:33
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Masz rację! Od razu mi się skojarzyło z tym, że przez pół gry zbierasz ziele które na końcu gry sprzedajesz, bo ci się nie przydały. ;-;
Odpisz
1 września 2014, 20:18
"Symulator zielarza" - a przygody głównego bohatera to tylko halucynacja xD
Odpisz
1 września 2014, 17:57
Komu Mrok Północy? :P
Odpisz
29 sierpnia 2014, 12:28
Przeczytałem "Symulator Żelaza" .-.
Odpisz
1 września 2014, 13:36
ja też chyba zadużo gram w pewną grę :D
Odpisz
31 sierpnia 2014, 21:23
Przydałaby się opcja wpadania z całym teamem do Lestera :D
Odpisz
31 sierpnia 2014, 19:06
Borka nielegalnie handluje
Odpisz
31 sierpnia 2014, 19:02
Lester jest w tym mistrzem. :D
Odpisz