W końcu udało się ją odnaleźć
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Były nóżki, nie ma nóżek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pilne
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lipca 2022, 19:31
#odkop nie ma ostatniej komórki w excelu bo tabela sie caly czas rozszerza dopóki nie zabraknie miejsca na dysku
Odpisz
29 sierpnia 2014, 09:51
Znaleźć ostatnią komórkę w Excelu, to jak znaleźć skarb piratów B-)
Odpisz
20 maja 2015, 20:40
@borixon: albo nadusić Ctrl + strzałka w dół, a następnie Ctrl + strzałka w prawo
Odpisz
29 sierpnia 2014, 10:20
Nic trudnego, da się jednym przyciskiem zjechać na sam dół i jednym na sam koniec (nie pamiętam jakim ale mówiła o tym nauczycielka na informatyce)
Odpisz
29 sierpnia 2014, 11:19
@LSD2000: może ''Page Down'' i 'End''?
Odpisz
31 sierpnia 2014, 23:09
@LSD2000: nie do końca, bo nowe wiersze dodają sie w trakcie przesuwania. Spróbuj Ctrl + End
Odpisz
20 maja 2015, 20:39
@LSD2000: spróbuj Ctrl + strzałka w dół, a następnie Ctrl + strzałka w prawo.
Odpisz
20 maja 2015, 20:38
Kto ma Excel 97???
Odpisz
Edytowano - 1 września 2014, 11:46
Jakiś miesiąc temu sam tak zrobiłem, było tylko 36 482 kolumny i "IV" wiersz. Duże zmiany albo fejk
Odpisz
1 września 2014, 13:54
@wiktord1: Zakup nowego kompa.
Odpisz
2 września 2014, 11:33
@wiktord1: ilość pól nie zależy od ilości wolnego ramu?
Odpisz
1 września 2014, 13:56
moje dzieciństwo jest kompletne
Odpisz
1 września 2014, 13:52
To prawda ostatnia komórka to XFD1048576.
Odpisz
1 września 2014, 11:07
Ktoś miał zbyt wiele wolnego czasu:D
Odpisz
31 sierpnia 2014, 22:39
odkryłem ją rok temu
Odpisz
31 sierpnia 2014, 22:24
A ja nadal nie rozumiem co można robić i do czego jest Excel ;__;.
Odpisz
20 maja 2015, 20:43
@Maks2603: do baz danych, wykresów, programów ( także gier ( ja zrobiłem narazie 3 na Excel 97 VB ) )
obliczeń...........................
Odpisz
31 sierpnia 2014, 22:18
fake xD
Odpisz
31 sierpnia 2014, 20:32
ja kiedyś z nudów jechałem w prawo i doszłem do 4 liter tylko :(
Odpisz
31 sierpnia 2014, 19:44
Pamiętam, poszukiwałem jej- na tej kratce napisałem "jeste odkrywco"
Odpisz
31 sierpnia 2014, 19:21
Ctrl -> i strzałka w dół.
Odpisz
31 sierpnia 2014, 19:18
Kliknąć kółko najlepiej
Odpisz
31 sierpnia 2014, 19:18
@CEzikMaj: Wcisnąć scrolla
Odpisz