Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Grzesiufloryda

20 lipca 2022, 19:31

#odkop nie ma ostatniej komórki w excelu bo tabela sie caly czas rozszerza dopóki nie zabraknie miejsca na dysku

Avatar borixon

29 sierpnia 2014, 09:51

Znaleźć ostatnią komórkę w Excelu, to jak znaleźć skarb piratów B-)

Avatar Erdien

20 maja 2015, 20:40

@borixon: albo nadusić Ctrl + strzałka w dół, a następnie Ctrl + strzałka w prawo

Avatar LSD2000

29 sierpnia 2014, 10:20

Nic trudnego, da się jednym przyciskiem zjechać na sam dół i jednym na sam koniec (nie pamiętam jakim ale mówiła o tym nauczycielka na informatyce)

Avatar Kama4390

29 sierpnia 2014, 11:19

@LSD2000: może ''Page Down'' i 'End''?

Avatar TheNaturat

31 sierpnia 2014, 23:09

@LSD2000: nie do końca, bo nowe wiersze dodają sie w trakcie przesuwania. Spróbuj Ctrl + End

Avatar Erdien

20 maja 2015, 20:39

@LSD2000: spróbuj Ctrl + strzałka w dół, a następnie Ctrl + strzałka w prawo.

Avatar Erdien

20 maja 2015, 20:38

Kto ma Excel 97???

Avatar wiktord1

Edytowano - 1 września 2014, 11:46

Jakiś miesiąc temu sam tak zrobiłem, było tylko 36 482 kolumny i "IV" wiersz. Duże zmiany albo fejk

Avatar gelo1238

1 września 2014, 13:54

@wiktord1: Zakup nowego kompa.

Avatar Kamas

2 września 2014, 11:33

@wiktord1: ilość pól nie zależy od ilości wolnego ramu?

Avatar Atom123

1 września 2014, 13:56

moje dzieciństwo jest kompletne

Avatar
Konto usunięte

1 września 2014, 13:52

To prawda ostatnia komórka to XFD1048576.

Avatar Dark_Dante

1 września 2014, 11:07

Ktoś miał zbyt wiele wolnego czasu:D

Avatar leniu94

31 sierpnia 2014, 22:39

odkryłem ją rok temu

Avatar Maks2603

31 sierpnia 2014, 22:24

A ja nadal nie rozumiem co można robić i do czego jest Excel ;__;.

Avatar Erdien

20 maja 2015, 20:43

@Maks2603: do baz danych, wykresów, programów ( także gier ( ja zrobiłem narazie 3 na Excel 97 VB ) )
obliczeń...........................

Avatar noszkurnawszystkozajete

31 sierpnia 2014, 22:18

fake xD

Avatar popek9001

31 sierpnia 2014, 20:32

ja kiedyś z nudów jechałem w prawo i doszłem do 4 liter tylko :(

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2014, 19:44

Pamiętam, poszukiwałem jej- na tej kratce napisałem "jeste odkrywco"

Avatar gonzal11

31 sierpnia 2014, 19:21

Ctrl -> i strzałka w dół.

Avatar CEzikMaj

31 sierpnia 2014, 19:18

Kliknąć kółko najlepiej

Avatar CEzikMaj

31 sierpnia 2014, 19:18

@CEzikMaj: Wcisnąć scrolla

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar sxx2000
Dodane przez: sxx2000

Nigdy na to nie wpadną

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Były nóżki, nie ma nóżek

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Pilne

Deal życia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka