A jak wam powiem,że to nie tyczy tylko pomidorów? Sam nie lubię pić kawy ( kolega mi powiedział,że to dlatego bo nie piłem jeszcze dobrej - może kiedyś). Jednak smak, zapach,aromat itp. lubię. Dacie mi ciastko,czekoladę, lub cokolwiek o smaku kawowym - zjem ze smakiem. Zapach kawy - bez problemu. Wypicie kawy... tu już jest problem. Dlatego jestem fanem herbaty, jednak jeśli ktoś mi da do spróbowania " dobrą kawę bym się przekonał" to nie odmówię ( nieważne czy będzie słodzona,z mlekiem czy jakieś inne cappucino : ) )tylko niech bierze pod uwagę,że mogę wylać bo uznam,że to jednak " nie to". Oczywiście z całym szacunkiem do wielbicieli kawy, każdy ma swoje smaki : ).
Komentarze
Odśwież15 sierpnia 2025, 16:16
Admin, gdzie ty te memy znajdujesz? W losowych?
Odpisz
15 sierpnia 2025, 22:22
@GHouste: jak widać zajejał mema myszcepl https://memy.jeja.pl/993408,ja-lubie-surowe-ale-mam-alergie-na.html
Odpisz
Edytowano - 15 sierpnia 2025, 20:13
A jak wam powiem,że to nie tyczy tylko pomidorów? Sam nie lubię pić kawy ( kolega mi powiedział,że to dlatego bo nie piłem jeszcze dobrej - może kiedyś). Jednak smak, zapach,aromat itp. lubię. Dacie mi ciastko,czekoladę, lub cokolwiek o smaku kawowym - zjem ze smakiem. Zapach kawy - bez problemu. Wypicie kawy... tu już jest problem. Dlatego jestem fanem herbaty, jednak jeśli ktoś mi da do spróbowania " dobrą kawę bym się przekonał" to nie odmówię ( nieważne czy będzie słodzona,z mlekiem czy jakieś inne cappucino : ) )tylko niech bierze pod uwagę,że mogę wylać bo uznam,że to jednak " nie to". Oczywiście z całym szacunkiem do wielbicieli kawy, każdy ma swoje smaki : ).
Odpisz
Edytowano - 15 sierpnia 2025, 16:18
Sama wstawiałam ;/
https://memy.jeja.pl/993408,ja-lubie-surowe-ale-mam-alergie-na.html
Odpisz
15 sierpnia 2025, 20:06
@Myszkapl: To było ponad rok temu.
Odpisz
15 sierpnia 2025, 20:06
Co w tym dziwnego? Równie dobrze można dać na górze odciętą nogę świni a na dole wszystko co zrobione z wieprzowiny.
Odpisz
15 sierpnia 2025, 17:58
Było
Odpisz
15 sierpnia 2025, 17:19
Odpisz
15 sierpnia 2025, 17:15
a ziemniaki się jada na surowo?
Odpisz
15 sierpnia 2025, 16:47
podobnie mam z kokosami wypić kokosa nie wypije ale zjeść coś co ma posypkę z kokosa itp to już tak
Odpisz
15 sierpnia 2025, 16:35
Znam kogoś takiego
Odpisz
15 sierpnia 2025, 16:21
nawet na fejsa to ostatnio wstawiałeś XD
Odpisz
15 sierpnia 2025, 16:12
Oliwier
Odpisz