Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar GHouste

15 sierpnia 2025, 16:16

Admin, gdzie ty te memy znajdujesz? W losowych?

Avatar Nikodem8378

15 sierpnia 2025, 22:22

Avatar N0mis

Edytowano - 15 sierpnia 2025, 20:13

A jak wam powiem,że to nie tyczy tylko pomidorów? Sam nie lubię pić kawy ( kolega mi powiedział,że to dlatego bo nie piłem jeszcze dobrej - może kiedyś). Jednak smak, zapach,aromat itp. lubię. Dacie mi ciastko,czekoladę, lub cokolwiek o smaku kawowym - zjem ze smakiem. Zapach kawy - bez problemu. Wypicie kawy... tu już jest problem. Dlatego jestem fanem herbaty, jednak jeśli ktoś mi da do spróbowania " dobrą kawę bym się przekonał" to nie odmówię ( nieważne czy będzie słodzona,z mlekiem czy jakieś inne cappucino : ) )tylko niech bierze pod uwagę,że mogę wylać bo uznam,że to jednak " nie to". Oczywiście z całym szacunkiem do wielbicieli kawy, każdy ma swoje smaki : ).

Avatar Myszkapl

Edytowano - 15 sierpnia 2025, 16:18

Avatar Anantashesha

15 sierpnia 2025, 20:06

@Myszkapl: To było ponad rok temu.

Avatar Anantashesha

15 sierpnia 2025, 20:06

Co w tym dziwnego? Równie dobrze można dać na górze odciętą nogę świni a na dole wszystko co zrobione z wieprzowiny.

Avatar Ignisus

15 sierpnia 2025, 17:58

Było

Avatar
Konto usunięte

15 sierpnia 2025, 17:19

Avatar BlackMorbius61

15 sierpnia 2025, 17:15

a ziemniaki się jada na surowo?

Avatar pvp17

15 sierpnia 2025, 16:47

podobnie mam z kokosami wypić kokosa nie wypije ale zjeść coś co ma posypkę z kokosa itp to już tak

Avatar Tajdeus

15 sierpnia 2025, 16:35

Znam kogoś takiego

Avatar GHouste

15 sierpnia 2025, 16:21

nawet na fejsa to ostatnio wstawiałeś XD

Avatar Reichtangle

15 sierpnia 2025, 16:12

Oliwier

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Niegrzeczny Oskarek

Rel

To by wystarczyło

Północne Węgry

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka