@Maly_modelarz15: Zauważyłem, że teraz działa to jak na Reddicie, nie ma pokazanych wdółgłosów, innymi słowy, za każdą strzałkę w dół, liczba idzie o jeden w dół, tak samo z wgóręgłos
@GHouste: prawa autorskie? To jakiś zespół muzyczny?
Serio na przestrzeni tych paru dni admin się skompromitował 4 razy bardziej niż na przestrzeni wszystkich poprzednich lat xD
@GHouste: Ej, nie wiem jaki jest ich model biznesowy, ale najprościej mówiąc grupka cynicznych dzieciaków stanowiąca większość najaktywniejszej społeczności nie jest zbyt klikalna jeśli chodzi o zyski. Pamiętam że kiedyś prosiłem o wykaz statystk Bożego bo potrzebowałem do jakiegoś projektu i to są naprawdę spore liczby, i obawiam się tutaj że upadek na ryj jakości obrazków czy społeczności może nie mieć żadnego wpływu, zresztą dla mnie oba zdechły już dawno temu a strona żyła dalej, to się raczej nie zmieni i teraz
Komentarze
Odśwież14 sierpnia 2025, 16:07
Ciekawa jestem ile to ma wdółgłosów...
Odpisz
15 sierpnia 2025, 12:06
@Ami_Gami4: no właśnie, co się stało z wdółgłosami?
Odpisz
15 sierpnia 2025, 12:38
@Maly_modelarz15: Zauważyłem, że teraz działa to jak na Reddicie, nie ma pokazanych wdółgłosów, innymi słowy, za każdą strzałkę w dół, liczba idzie o jeden w dół, tak samo z wgóręgłos
Odpisz
15 sierpnia 2025, 12:41
@SzczypiorekYT: nie, strzalki w dół są po prostu ukryte
To nie jest licznik w gore - w dół
Odpisz
15 sierpnia 2025, 12:47
@Ami_Gami4: A dobra, po prostu jestem zje*any, dzięki za korekcję
Odpisz
14 sierpnia 2025, 20:31
Miałem nie wchodzić ale po tym jak dostałem linka do tego to ja pie....e XD
K...a admin, ile kosztuje twoja godność i reputacja, że dla większej kaski ją tak rozpi.....asz?
Odpisz
14 sierpnia 2025, 20:06
To koniec.
Odpisz
14 sierpnia 2025, 14:16
Screenshot z twittera to nie mem.
Odpisz
14 sierpnia 2025, 14:27
@kokomando: jeja nawet nie ma twittera. admin podwalił i zmienił by było jeja XD
Odpisz
14 sierpnia 2025, 14:48
@GHouste: Ja pie....e
Odpisz
14 sierpnia 2025, 15:03
@GHouste: prawa autorskie? To jakiś zespół muzyczny?
Serio na przestrzeni tych paru dni admin się skompromitował 4 razy bardziej niż na przestrzeni wszystkich poprzednich lat xD
Odpisz
14 sierpnia 2025, 15:22
@CupOfWater: ciekawe jak takie akcje spodobają się reklamodawcom
Odpisz
14 sierpnia 2025, 15:33
@GHouste: podejrzewam że mają to w dupie tbh
Odpisz
14 sierpnia 2025, 15:50
@kokomando: jeja się komuś sprzedało czy co się odk...ia lol
Odpisz
14 sierpnia 2025, 15:52
@Krzyniu: czyli to niby mają gdzieś ale memy w poczekalni już nie?
Odpisz
14 sierpnia 2025, 16:13
@GHouste: Ej, nie wiem jaki jest ich model biznesowy, ale najprościej mówiąc grupka cynicznych dzieciaków stanowiąca większość najaktywniejszej społeczności nie jest zbyt klikalna jeśli chodzi o zyski. Pamiętam że kiedyś prosiłem o wykaz statystk Bożego bo potrzebowałem do jakiegoś projektu i to są naprawdę spore liczby, i obawiam się tutaj że upadek na ryj jakości obrazków czy społeczności może nie mieć żadnego wpływu, zresztą dla mnie oba zdechły już dawno temu a strona żyła dalej, to się raczej nie zmieni i teraz
Odpisz
14 sierpnia 2025, 16:26
@CupOfWater: A ciebie nie miało tu nie być?
Odpisz
14 sierpnia 2025, 16:28
@Reichtangle: jak mi ktoś wyśle linka z tym co admin odwala to spojrzę
a co stęskniłeś się?
Odpisz
14 sierpnia 2025, 15:07
ale czemu zmieniony profil?
Odpisz
14 sierpnia 2025, 14:52
ten mem jest dowodem ze admin nie umie tlumaczyc memow
Odpisz
14 sierpnia 2025, 14:31
admin ty nawet nie masz Xia
Odpisz