Zbuntowana córka i nadopiekuńczy Shrek po przygodzie rozumieją swoje błędy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Zdeklasowani znowu
Były nóżki, nie ma nóżek
Frustrujące
Równi i równiejsi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 sierpnia 2025, 07:35
Fabuła w zasadzie wyciekła. I tak, potwierdziła przewidywania widzów.
Miało być o tym, że córka Shreka chce być magiem i przypadkowo przenosi bohaterów do prawdziwego świata. Po drodze oczywiście Shrek to nagle konserwatywny ojciec żyjący przeszłością, a córka nowoczesna, i jest między córką a ojcem niedogadane.
Odpisz
19 sierpnia 2025, 15:40
@honhenim09: Co te wszystkie studia mają do przenoszenia się do naszego świata? Smerfy już mają 5 filmów o tym, teraz prawie Shrek. Ja rozumiem, że Re:Zero to jedna z lepszych anime, ale nie bez przesady
Odpisz
19 sierpnia 2025, 16:32
@Sonic_w_fortnite: Re:Zero jest zupełnie o czymś innym. Powrót do domu, to chyba jeden z najprostszych do zrobienia motywów w opowieści, można go wrzucić w każdym momencie.
Odpisz
20 sierpnia 2025, 19:27
@honhenim09: Mi bardziej chodzi o Isekai jako przeniesienie do innego świata (tutaj tym światem jest nasz)
Odpisz
12 października 2025, 14:29
@honhenim09: ja myślałem że potwierdziły się obawy o tym że w Shreku 5 będzie motyw z Hotelu Transylwania. Czyli że córka znalazła se chłopa a ojciec nie jest w stanie tego zaakceptować
Odpisz
13 października 2025, 19:03
@Shrexbox: Kobieta, główna bohaterka, znajduje miłość? To chyba nie w tych czasach. To byłby seksizm.
Odpisz
19 października 2025, 22:31
@honhenim09: a no tak
Odpisz
31 sierpnia 2025, 20:16
I bardzo k...a dobrze
Odpisz
14 sierpnia 2025, 18:00
A to tam była jakaś fabuła?
Odpisz
14 sierpnia 2025, 18:24
@bartton: Chyba o tym że Shrek z ekipą trafiają do naszego świata(ależ oryginalnie) i muszą go poznać by się z niego wydostać czy coś takiego
Odpisz
14 sierpnia 2025, 19:49
@Szymoneqgames: Nie? Po prostu typowy "ohh protagonista ma bachory, ale te bachory są nastolatkami i nastolatkują gdzie się da"
Epoki Lodowcowe 4 i 5 (?) przynajmniej miały coś innego jako główny wątek
Odpisz
15 sierpnia 2025, 07:30
@WujekFoliarz: Epoka lodowcowa to było złoto. Szkoda, że D****y chciał mieć pieniądze na badziewa typu Królewna Śnieżka i Mufasa, więc zamknął te studio co ją robiło
Odpisz
19 sierpnia 2025, 07:36
@WujekFoliarz: Przecież Epoka Lodowcowa 5 to totalna porażka. 20 wątków głównych i ciągłe jechanie po logice postaci.
Odpisz
16 sierpnia 2025, 21:07
może się uda jak z Sonikiem, oby się ogarnęli
Odpisz
15 sierpnia 2025, 00:17
Klasyka historii, w której jeden z protagonistów ma już nastoletnie potomstwo. Bunt, niezgoda, kłopoty... ech, nuda.
Odpisz