Łagodne oblicze demokracji
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Chciał tylko pomóc
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 maja 2018, 13:11
Odpisz
22 października 2018, 17:28
@Zaspanymen33: wielu ludzi na ten czołg narzeka że wolny i słabe działo ale liczy się tak naprawdę pancerz
Odpisz
23 grudnia 2020, 11:44
@lolpandapl: tylko że w praktyce pancerz zwykle też nie działa
Odpisz
5 maja 2025, 21:03
@Zaspanymen33: Jaki jest autor? Oprócz "Angelo"
Odpisz
2 września 2014, 19:11
to jest hetzer
Odpisz
9 października 2014, 16:11
@frytki112: A nie StuG?
Odpisz
9 listopada 2014, 12:39
@frytki112: i tak i nie to jest szwajcarska wersja hetzera G-13 a i jeszcze jedno MrStick To nie StuG
Odpisz
5 maja 2025, 21:03
@MrStick: Twa mać a nie StuG
StuGi miały inne opancerzenie, inną armatę, inną prędkość, inną załogę, innego projektanta i inne wszystko
jak, na kota Bożydara, myślałeś, że to StuG?
Odpisz
20 sierpnia 2017, 12:58
kawaii hetzer
a jak ma działo 10cm to już nie taki kawaii
Odpisz
29 maja 2017, 14:30
Czołg taki dobry,pancerz taki gruby.
Odpisz
23 listopada 2016, 22:49
demokracja...
Odpisz
23 listopada 2016, 22:49
@Maszterek583: w japoni...
Odpisz
17 kwietnia 2016, 19:57
Ja też !
Odpisz
18 września 2015, 14:53
Ej no... Zgnieciesz nam Za**bistegoSera ;-;
Odpisz
6 kwietnia 2016, 15:58
@Oliwka406: Którego nie ma ;-;
Odpisz
7 kwietnia 2015, 11:08
Hetzer war ar u doing?!
Hetzer plz
Hetzer staph! ;-;
Odpisz
3 grudnia 2014, 20:58
Hetzer.. i wszystko jasne
Odpisz
17 lutego 2015, 15:36
@korus: Jagdpanzer 38(T).
Hetzer to nazwa potoczna.
Odpisz
1 września 2014, 18:59
How about YES!
Odpisz
1 września 2014, 21:39
@CzerwonyPoniacz: Twój avatar... Połącznie Socjalistycznego ruchu wyzwolenczego chłopów (za Lenina . Stalin jak dla mnie to pomyłka i przywłaszczenie) szli ginąc za ojczyzne i mieli wyposażenie które szło w odwarzne projekty z z z... KICZOWATYM KONIKIEM! nieno jak dla mnie spoko xd
Odpisz
2 września 2014, 14:45
@mozaj: sam robiłem avatara, nie miałem pomysłu więc wyszło co wyszło
Odpisz
9 listopada 2014, 12:43
@CzerwonyPoniacz: OMG Komuch!
Odpisz
9 listopada 2014, 14:37
@triad23: OMG kot!
Odpisz
11 listopada 2014, 15:35
@CzerwonyPoniacz: shit happens towarzyszu
Odpisz
1 września 2014, 17:07
Hetzer(czyt.demokracja) jest dziwny
Odpisz
1 września 2014, 17:39
@Lacoste: zaraz to 3 rzesza byłą demokratyczna :D?
Odpisz
2 września 2014, 07:15
@bylejakbylegdzie: Przecież ten czołg to demokracja w czystej postaci.
Odpisz
1 września 2014, 21:26
co zrobiliscie z jednym z najfajniejszym czołgiem w world of tanks??? dlaczego hetzer??
Odpisz
Edytowano - 1 września 2014, 17:19
RużoFFFFy ten męski Kolor \( ͡° ͜ʖ ͡°)/
PS. Koza \( ͡° ͜ʖ ͡°)/ Śnieżna
Odpisz
1 września 2014, 17:29
Kozioł Śnieżny zwany też Kozą Śnieżną ;-;
Odpisz
1 września 2014, 17:36
Koza \( ͡° ͜ʖ ͡°)/ Śnieżna :_:
Odpisz
1 września 2014, 18:02
Koza Śnieżna.
Odpisz
1 września 2014, 17:52
Hodor Hodor Hodor Hodor
Odpisz
1 września 2014, 18:38
@kamykPL: to nie ten obrazek...
Odpisz
2 września 2014, 08:40
hodor hodor hodor
Odpisz
1 września 2014, 17:27
OH YA SO KAWAII
Odpisz