Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar rozwalgo

14 lutego, 17:18

I to jeszcze w AI opakowaniu

Avatar pieczarki

Edytowano - 16 sierpnia 2025, 21:08

Co ludziom odj...ło z tymi pistacjami? Wszystko teraz musi być pistacjowe

Avatar doktorplaga2255

15 sierpnia 2025, 23:44

Nadmierny konsumpcjonizm, co za społeczny rak normalnie, stworzony aby wyżynać ludzi do ostatniej kropli metodami manipulacyjnymi.

Avatar Rhokai

15 sierpnia 2025, 18:26

Jestem zmęczony współczesnym społeczeństwem

Avatar DHF1232

15 sierpnia 2025, 15:13

Te labubu są takie brzydkie, dlaczego ludzie je kupują?! Furby to jeszcze rozumiem, ale to?!

Avatar niggiddu

Edytowano - 15 sierpnia 2025, 16:49

@DHF1232: sztuka współczesna, tego nie ogarniesz zdrowym rozsądkiem

Avatar Katrina2712

15 sierpnia 2025, 17:03

@DHF1232: bo ludzie są głupii i jak zobaczą, że ktoś się czymś ekscytuje to sami zaczynają to odczuwać. Dlatego influenserzy tyle zarabiają

Avatar Lady_Caroleana

15 sierpnia 2025, 12:49

coś podejrzanie tanio jak na takie combo

Avatar Krzyniu

15 sierpnia 2025, 14:29

@Lady_Caroleana: To ja rzucę protip prawny

Otóż jeśli ktoś coś zj.... i źle wywiesi cenę, jest ona tą obowiązującą przy kasie, nawet jeśli na prudukcie nabije się co innego. Wtedy mówisz halo pan pracownik to się nie zgadza i muszą ja skorygować do tamtej z półki. Zauważyłem że nagminnie źle wypisują ceny w sklepach z elektroniką, zwłaszcza rtv euro agd czy jakoś tak, odbiłem w ten sposób już setki złotych

Avatar Letycja

Edytowano - 15 sierpnia 2025, 13:28

Nie wiem,co jest straszniejsze, fakt że to pewnie turbo chemiczny syf (sama dubajska jest serio zdrowsza,bo to właściwie czekolada,pistacje i to ciasto na k), czy to że to combo w ogóle kurna istnieje.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Równi i równiejsi

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

A, okej

Pozdrawiam świetliki

Phi!

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka