Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Fajnie że odpowiedzieli
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie idź!
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie po oczach
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2025, 20:31
Pisząc pracę licencjacką, też używałem zaimka "my", w domyśle ja i czytelnik. Wydaje mi się że w pracach naukowych często się go używa, zwłaszcza jak wyciąga się wnioski ("I widzimy tutaj ,że...")
Odpisz
24 sierpnia 2025, 09:54
nie kazali mu tego poprawiać to znaczy że zadziałało
a jak wiadomo co just głupie ale działa nie jest głupie
Odpisz
17 sierpnia 2025, 17:18
on też wydaje się tym zaskoczony
Odpisz
17 sierpnia 2025, 16:50
Tymczasem gościu w ZSRR: Wpisałem moją kotkę jako współautorkę, bo bez niej nie rozszyfrowałbym pisma majów
Komitet naukowy ZSRR: To tak, przeredagujemy, by było w pierwszej osobie, wytniemy wzmianki o kocie i co zteo, że dał zdjęcie ze swoim kotem zamiast jego twarzy? Znajdźcie zdjęcie bez kota.
Odpisz
17 sierpnia 2025, 16:42
W sumie nie miałbym nic przeciwko by ktoś wpisał mnie do swojej pracy naukowej jako współautora, zwłaszcza jeśli dotyczyłaby fizyki.
Odpisz
17 sierpnia 2025, 15:25
Wiadomo nie od dziś że koty są ekspertami od fizyki
Odpisz