Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Baturaj

Edytowano - 19 sierpnia 2025, 15:05

Ja już chyba wolę ludzi którym jest zawsze źle, od tych, którzy zachowują się jak odważni i silni macho, bo potrafią w samej koszulce paradować przy -15 stopniach Celsjusza, ale ci sami ludzie latem zachowują się jakby byli zrobieni z lodu i klną na czym świat stoi że jest za gorąco i że zaraz się roztopią i sapią jak ta lokomotywa.

Do takich mówię: zdecydujcie się, czy jesteście w końcu odporni na zewnętrzny dyskomfort ze względu na silną psychikę, czy może tylko przyzwyczailiście się do zimna, a w środku wciąż pozostajecie słabi, co wychodzi na jaw latem. Ale wtedy nie zachowujcie się jakby Wasza odporność na zimno była jakąś cnotą. Bo jeśli nie wynika z wyrobionej, silnej psychiki, to nią nie jest.

Avatar Katrina2712

Edytowano - 20 sierpnia 2025, 08:54

@Baturaj: w wielu przypadkach to po prostu duża ilość tłuszczu i podwyzszone ciśnienie. Takiemu osobnikowi będzie ciepło, ale gdy temperatury się podwyższą, zimno już nie będzie

Avatar Baturaj

20 sierpnia 2025, 14:00

@Katrina2712: Możesz mieć rację, ale mi chodzi konkretnie o podgrupę, która chwali się przed wszystkimi i szpanuje tym, że jest odporna na zimno. Tak jakby byli jacyś odważni i silni. Ale latem wychodzi na jaw, że wcale nie są.

Avatar Anantashesha

20 sierpnia 2025, 21:31

@Katrina2712: @Baturaj: Zadawanie sobie niepotrzebnego dyskomfortu to nie żadna cnota tylko d*bilizm.

Avatar Katrina2712

21 sierpnia 2025, 07:42

@Baturaj: taka grupa to tylko wśród młodzieży występuje. Albo "dorosłych" którzy jeszcze nie dorośli mentalnie. Takie osoby się po prostu ma gdzieś

Avatar Baturaj

21 sierpnia 2025, 12:33

@Baturaj: @Anantashesha: Cóż, nie wiem dlaczego miałabyś tak wypierać rzeczywistość, ale to jest na pierwszy rzut oka sprzeczne z prawdą.

Mnóstwo dyskomfortu, jaki zadają sobie ludzie, jest potrzebny, a wystawianie się na zimno nie jest wyjątkiem. Kontrolowane wystawianie się na zimno wzmacnia naszą psychikę i zmniejsza stany lękowe czy depresyjne, jest na ten temat niejedno badanie. Innymi pozytywnymi skutkami ubocznymi są oczywiście większa odporność na zimno i mniejsza szansa na przeziębienie (które, jak wiemy, sprzyja złapaniu jakiejś choroby bo jesteśmy wtedy osłabieni).

Nazywanie tego debilizmem jest co najmniej dziwne, a na pewno zwyczajnie nieprawdziwe.

Avatar Anantashesha

28 sierpnia 2025, 13:47

@Anantashesha: @Baturaj: Ziomek dosłownie chwali się że nie rozumie słowa "niepotrzebne".

Avatar Baturaj

Edytowano - 29 sierpnia 2025, 01:37

@Baturaj: Ty wiesz, że teraz to wygląda tak, jakbyś udawała że nic się nie stało i wcale nie zasugerowałaś tego, co zasugerowałaś? Jakbyś stosowała taktykę "nie powiedziałam tego wprost, a więc tego nie powiedziałam". Klasyczna technika manipulacyjna.

No bo - skoro nie chodziło ci o to, że ten dyskomfort, o którym ja teraz mówię i o którym w ogóle jest rozmowa, jest właśnie tym niepotrzebnym, to po co w ogóle takie coś pisałaś? Równie dobrze mogłaś napisać inny truizm, np. "rok ma 365 dni".

I to nie jest pytanie retoryczne. Oczekuję odpowiedzi. Dlaczego w ogóle to napisałaś? I dlaczego teraz jeszcze próbujesz mnie pokazać w złym świetle, podczas gdy zwyczajnie zinterpretowałem Twoje słowa tak, jak powinny być w tej sytuacji zinterpretowane?

Bo dla jasności:

Baturaj mówi: Jeśli odporność na zimno nie wynika z wyrobionej, silnej psychiki, to nie jest cnotą.

Anantashesha na to: Zadawanie sobie niepotrzebnego dyskomfortu to nie żadna cnota tylko debilizm.

Baturaj na to: Wystawianie się na zimno to nie debilizm, bo ma wymierne korzyści.

Anantashesha: Ale ja wcale nie mówiłam o wystawianiu się na zimno.

.

To nie ma sensu. Już bardziej ja mógłbym się przyczepić, że Ty nie przeczytałaś ze zrozumieniem (bo nie napisałem, że robienie czegokolwiek jest cnotą, tylko że ODPORNOŚĆ na coś nią jest) - przy czym zauważ, że tego nie zrobiłem.

Avatar Anantashesha

Edytowano - 29 sierpnia 2025, 03:38

@Anantashesha: @Baturaj: Nie, ja przepraszam, nie umiem na to odpowiedzieć poważnie xD
Masz chyba pierwsze miejsce na liście ludzi których spotkałam o największym rozstrzale między patetycznością a faktycznym poziomem intelektualnym.

Avatar Baturaj

Edytowano - 29 sierpnia 2025, 19:58

@Baturaj: Anantashesha: Ponieważ merytorycznie, używając konkretnych argumentów i pytań, odpowiedziałem Ci na Twój zarzut?
Kolejny sposób manipulacji.

Jesteś jedną z najbardziej pogubionych społecznie osób, jakie znam. Nie potrafisz prowadzić merytorycznej dyskusji. Kiedy ktoś ośmieli się bronić argumentami przed Twoimi niespójnymi zarzutami, próbujesz pokazać go w złym świetle, jednocześnie na argumenty (ani konkretne pytania) nie odpowiadając.

Warto, byś wreszcie samą siebie oceniła pod kątem własnych przekonań. Bo ja tu widzę ostrą hipokryzję.

Avatar Anantashesha

30 sierpnia 2025, 13:58

@Anantashesha: @Baturaj: Ja tu widzę Marteena 2.0
Tylko że on chyba już zdążył skończyć podstawówkę xD

Avatar elementiro

19 sierpnia 2025, 12:28

"Przeklinam, zobaczcie jaki jestem zabawny"

Avatar Anantashesha

20 sierpnia 2025, 21:32

@elementiro: "Nie przeklinam, zobaczcie jaki jestem dojrzały i dorosły"

Avatar Anantashesha

20 sierpnia 2025, 21:30

Po tysiąckroć wolę jak jest zimno.

Avatar Ekspres_kolbowy

19 sierpnia 2025, 21:59

Tak Warszawa stała się polskim punktem klimatu kontynentalnego.
Dobra, stwierdzam że lato było takie nadmorskie.

Avatar Rhokai

16 sierpnia 2025, 17:26

Lubię gdy jest zimno, mogę wtedy pić tyle gorącej herbaty ile tylko zapragnę

Avatar pvp17

19 sierpnia 2025, 12:33

@Rhokai: a w lato nie możesz ?

Avatar Rhokai

19 sierpnia 2025, 12:41

@pvp17: Niby mogę ale w lecie to już nie to samo

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar dominichouse
Dodane przez: dominichouse

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Młodzi gniewni

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Zdeklasowani znowu

Nie znoszę kleszczy

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka