dzień przed pierwszym okresem okropnie bolał mnie brzuch, pamiętam to uczucie intensywnego bólu do dziś, bo miesiąc później wrócił i tak burwa nadal wraca
@InDoroWeTrust: potwierdzam, nawet chwilę prędzej. Generalnie każdy kolejny potem boli jak pierun, momentami człowiek ledwo jest w stanie chodzić z bólu. I tak od pie*dolonych 14 lat
Tarczyca też robi cyrk jeśli się za szybko zacznie miesiączkować, kolor ma inny, inną wydajność, generalnie same problemy
@jbartosik: mnie nie bolały pierwsze okresy, ale połowa majtek była potem do wyrzucenua bo wstydziłam się o tym mówić a nie wiedziałam jak używać podpasek
@ViccyArt: mi pomagało 2 tabletki ibuprofenu 400mg, ale tylko jak wzięłam jak już mnie prawie najmocniej bolało. Teraz już mi 1 starcza, ale nie wiem czy to samo z siebie zelżało czy przez olej z wątroby dorsza który zaczęłam brać bo gdzieś w necie mi wyskoczyło że jest dobry na tarczycę
@ViccyArt: ja kiedyś pół paczki nospy wpierdzieliłam i mi nic nie pomogło więc już nie próbowałam xd a termofor to jak najbardziej, ale nie zawsze jest ten komfort, że będę w domu
Chłopaki: Dajcie dziewczyną wygadać się w spokoju.
Wszyscy mamy przerąbane one też.
Dziewczyny: Nikt z nas się nie wie jak to wygląda aż do momentu kiedy zacznie o tym rozmawiać z 2gą połówką. Pomijając ewidentne trolle, prosimy o wyrozumiałość.
Komentarze
OdświeżEdytowano - 18 sierpnia 2025, 00:03
dzień przed pierwszym okresem okropnie bolał mnie brzuch, pamiętam to uczucie intensywnego bólu do dziś, bo miesiąc później wrócił i tak burwa nadal wraca
Odpisz
18 sierpnia 2025, 04:24
@chlipchliphurra: módlmy się o szybką menopauzę
Odpisz
19 sierpnia 2025, 21:34
@chlipchliphurra: Próbowałaś iść z tym do lekarza? Może coś da się z tym zrobić.
Odpisz
19 sierpnia 2025, 21:48
@Grewest: "taka pani uroda" :l
Odpisz
20 sierpnia 2025, 08:59
@chlipchliphurra: i "przejdzie po urodzeniu dziecka" to najczęstsze teksty lekarzy xd
Odpisz
21 sierpnia 2025, 11:37
@Grewest: leki nie pomogły, wręcz odwrotnie. Niestety nie ma tak łatwo. Albo coś nie działa. Albo nie słuchają
Odpisz
Edytowano - 17 sierpnia 2025, 22:38
ktoś kto miał doświadczenie w byciu dziesięcio letnią dziewczynka potwierdzi?
Odpisz
17 sierpnia 2025, 22:59
@jbartosik: potwierdzam
Odpisz
17 sierpnia 2025, 23:08
@jbartosik: i to jeszcze z okresem w wieku 10 lat
Odpisz
18 sierpnia 2025, 04:23
@InDoroWeTrust: potwierdzam, nawet chwilę prędzej. Generalnie każdy kolejny potem boli jak pierun, momentami człowiek ledwo jest w stanie chodzić z bólu. I tak od pie*dolonych 14 lat
Tarczyca też robi cyrk jeśli się za szybko zacznie miesiączkować, kolor ma inny, inną wydajność, generalnie same problemy
Nie polecam
Odpisz
18 sierpnia 2025, 21:25
@jbartosik: potwierdzam, chociaż pierwszy tak bardzo nie bolał, drugi zak...iście a każdy następny to jak w kole fortuny
Odpisz
19 sierpnia 2025, 11:30
@jbartosik: mnie nie bolały pierwsze okresy, ale połowa majtek była potem do wyrzucenua bo wstydziłam się o tym mówić a nie wiedziałam jak używać podpasek
Odpisz
20 sierpnia 2025, 09:05
@ViccyArt: mi pomagało 2 tabletki ibuprofenu 400mg, ale tylko jak wzięłam jak już mnie prawie najmocniej bolało. Teraz już mi 1 starcza, ale nie wiem czy to samo z siebie zelżało czy przez olej z wątroby dorsza który zaczęłam brać bo gdzieś w necie mi wyskoczyło że jest dobry na tarczycę
Odpisz
20 sierpnia 2025, 09:36
@Katrina2712: u mnie tylko nospa i gorące termorforki. Przy czym termofor jest wymagany żeby przeżyć te parę dni
Odpisz
21 sierpnia 2025, 07:39
@ViccyArt: ja kiedyś pół paczki nospy wpierdzieliłam i mi nic nie pomogło więc już nie próbowałam xd a termofor to jak najbardziej, ale nie zawsze jest ten komfort, że będę w domu
Odpisz
20 sierpnia 2025, 07:33
Chłopaki: Dajcie dziewczyną wygadać się w spokoju.
Wszyscy mamy przerąbane one też.
Dziewczyny: Nikt z nas się nie wie jak to wygląda aż do momentu kiedy zacznie o tym rozmawiać z 2gą połówką. Pomijając ewidentne trolle, prosimy o wyrozumiałość.
I tak... Niestety nie domyślimy się...
Odpisz
19 sierpnia 2025, 15:44
Możecie mówić co chcecie, ale AI jest coraz lepsze. Już chciałem się zapytać czy to prawdziwa scena z anime
Odpisz
19 sierpnia 2025, 19:48
@Sonic_w_fortnite: Tyle że to nie jest AI, to scena z anime o pokemonach. Postać na zdjęciu nazywa się Liko
Odpisz
20 sierpnia 2025, 08:40
@Sonic_w_fortnite: Nie wiem z czego tu się cieszyć
Odpisz
20 sierpnia 2025, 19:23
@Kymu_13: Wiem, że to Liko, ale scena raczej AI bo widać niedoskonałości
Odpisz
20 sierpnia 2025, 19:24
@Taktyczny_Krzak: Czy ja mówiłem, że się cieszę?
Odpisz
20 sierpnia 2025, 19:26
@Kymu_13: Fajny naszyjnik. Taki co już od wielu odcinków nie nosi i który nosiła na szyji (miałem fazę na Pokemony i powoli ona wraca)
Odpisz
19 sierpnia 2025, 17:11
Współczuję każdej dziewczynce, która dostała okres tak szybko :( (Słyszałam nawet o przypadku, że 8 latka dostała)
Odpisz
19 sierpnia 2025, 12:39
Ja miałam 11 i nie wiedziałam że to już. Co chwilę chodziłam do łazienki i zmieniałam majtki aż się poddałam i zawołałam mamę. To było już
Odpisz
17 sierpnia 2025, 22:46
To zajdź w ciąże duh
Odpisz
17 sierpnia 2025, 22:50
@KrulArenki: bestia z Gdańska typ rozwiązania
Odpisz
18 sierpnia 2025, 00:44
@KrulArenki: przepraszam bardzo, ale... czy był Pan na pewnej wyspie?
Odpisz
18 sierpnia 2025, 16:18
@ty1an_yt: uciekliśmy z wyspy, tajemniczej wyspy
Odpisz
17 sierpnia 2025, 22:49
Nigdy nie poczujesz bulu podczas ostrej sraki i zapchanego kibla od samej kupy.
Odpisz
20 sierpnia 2025, 08:42
@Niemadrogi: Weźmy może zgłośmy ten komentarz, co?
Odpisz