Orzechowe i kokosowe najlepsze, czekoladowe też spoko
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nieuczciwa ocena
Pilne
Frustrujące
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 sierpnia 2025, 17:07
Nie przepadam za k*rwa pryncypałkami.
Odpisz
2 listopada 2025, 03:24
@Anantashesha: Ej k...a
No i nie podobasz mi się
Odpisz
2 listopada 2025, 16:25
@Dragon22T0Ja: A ja cię lubię :3
Odpisz
2 listopada 2025, 16:26
@Anantashesha: Omg omg no dobra to ja ciebie też
Ale nie obrażaj więcej pryncypałek ✌️😔
Odpisz
2 listopada 2025, 16:32
@Dragon22T0Ja: Ale spokojnie, nie obrażam wcale, niech się trzymają ode mnie z daleka to będziemy żyli w zgodzie.
Odpisz
2 listopada 2025, 16:35
@Anantashesha: Szacunek Boss.
Odpisz
2 listopada 2025, 16:47
@Dragon22T0Ja: Nie lubię motyli, nic na to nie poradzę :(
Odpisz
2 listopada 2025, 16:52
@Anantashesha: A co lubisz?
Odpisz
2 listopada 2025, 16:53
@Dragon22T0Ja: Z owadów? Bardzo lubię błonkówki.
Odpisz
2 listopada 2025, 16:55
@Anantashesha: No to zwizualizuj sobie że na tym psie siada któryś. Rodziny błonówkoeatych (nie umiem pisać)
Odpisz
2 listopada 2025, 20:18
@Dragon22T0Ja: Nic nie szkodzi ❤️
Odpisz
24 sierpnia 2025, 22:11
Mem o pryncypałkach przywołał mnie
Wszystkie są zajebiste kto uważa inaczej ten Marcin i lubi admina
Dziękuję za uwagę wracam do bycia martwym
Odpisz
24 sierpnia 2025, 20:10
To są inne smaki?
Odpisz
24 sierpnia 2025, 18:24
Wiadomo że klasyczne czekoladowe
Odpisz
24 sierpnia 2025, 18:01
Odpisz
24 sierpnia 2025, 17:35
A to istnieją inne smaki niż czekoladowe?
Odpisz
24 sierpnia 2025, 16:49
Czarne i długie tak jak lubi admin
Odpisz
24 sierpnia 2025, 16:14
Jadłem ostatnio w pracy i no, rozumiem czemu ludzie je lubią. Zajebiste są
Odpisz