Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BlackMorbius61

1 września 2025, 16:43

punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, dla mnie XP było strasznie toporne

Avatar TheGreatcat

27 sierpnia 2025, 18:18

Lepszy win xp niż win 11. Change my mind.

Avatar pvp17

27 sierpnia 2025, 18:24

@TheGreatcat: jak by windows 11 to jest 10 tylko z innym hudem

Avatar TheGreatcat

27 sierpnia 2025, 20:23

@pvp17: + ze szpiegowaniem użytkowników, błędami które niszczą system a ostatnio też dyski SSD i całą masą innych problemów.

Avatar pvp17

27 sierpnia 2025, 20:43

@TheGreatcat: najbardziej mnie bawią chyba jego wymagania od komputera nie doszukiwałem się w necie bo mnie nie interesuje ale, gry 4k rozdzielczości normalnie gram na swoim komputerze w 30-40 kl/s a systemu 11 "nie spełnia minimalnych wymagań" XD

Avatar TheGreatcat

28 sierpnia 2025, 06:21

@pvp17: za to win 11 działa. Bo na starszym laptopie, który jesto dość mocny by działał na nim Palworld na minimalnych win 11 nie pójdzie bo "NiE mA TmP 2.0".

Avatar pvp17

28 sierpnia 2025, 17:18

@TheGreatcat: rel ja tam kupiłem sobie laptopa takiego wiesz słabego co ma podzespoły takie że na minimalnych ustawieniach nawet minfecrafta nie odpala i grzeje się że jajka usmażysz grająć w gothica starego lub fnafa ALE za to windows 11 ma

Avatar TheGreatcat

28 sierpnia 2025, 20:09

@pvp17: O to to tak. Jak na tym moim zainstaluję win 11 to działa tak jak opisałeś. (testowałem kilka dni i wróciłem do 10)

Avatar Dark_Dante

27 sierpnia 2025, 21:05

Ach, piękne wspomnienia... Dobrze, że istnieje GOG, bo chociaż wiele gier mam wciąż ma płytach ze swojej kolekcji, to ten cholerny W10 nie chce ich odpalić.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Co za przypadek

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Lekko nie będzie

To się nie może nie udać

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka