Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Północne Węgry
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 sierpnia 2025, 16:41
żyjemy w społeczeństwie w którym
Odpisz
28 sierpnia 2025, 21:48
@BlackMorbius61: W którym admin wrzuca memy o kupie na główną i zabiera możliwość wyrażenia swojej opinii poprzez usunięcie strzałek w dół, co godzi w wolność słowa
Odpisz
28 sierpnia 2025, 23:09
@BetonowyMur: Jeja schodzi na psy już od dawna i mam dość udawania, że jest inaczej
Odpisz
29 sierpnia 2025, 01:06
@BetonowyMur: Czy te memy o kupie są z nami w pokoju?
Odpisz
19 września 2025, 02:10
@Anantashesha: Jesteś ślepa czy ślepa
Odpisz
19 września 2025, 05:32
@BetonowyMur: Od paru dni przeglądam większość obrazków i nie trafiłam na żaden z tych o których mówisz. Może podlinkujesz?
Odpisz
19 września 2025, 05:33
@Anantashesha: Ja mówiłem o sytuacji po 10 sierpnia, przestałem wchodzić na jakiś czas, jak ci się naprawdę chce je zobaczyć, to na pw mogę poszukać linków do tych wspaniałych memów admina o kupie
Odpisz
19 września 2025, 05:34
@BetonowyMur: No to rzeczywiście, po 18-tu dniach można było napisać że adm¡n "wrzuca" te memy.
Odpisz
19 września 2025, 05:35
@Anantashesha: Przestałem śledzić co się dzieje na głównej, wchodzę tu z sentymentu
Odpisz
Edytowano - 19 września 2025, 22:10
@BetonowyMur: Sutor, ne supra crepidam.
Odpisz
26 sierpnia 2025, 17:48
W tej sytuacji należy wejść po schodach i krzyknąć do tych ludzi że wszyscy są bezmózgimi leniami. Jest szansa że obudzisz czyjś umysł i zachęcisz go do szukania własnych rozwiązań zamiast podążania za tłumem
Odpisz
26 sierpnia 2025, 19:11
albo wejdzie po zwykłych schodach i walnie cie w ryj
Odpisz
26 sierpnia 2025, 19:30
@pvp17: Nie wejdzie. Ludzie nie są w stanie użyć zwykłych schodów jeżeli obok znajdują się schody ruchome
Odpisz
27 sierpnia 2025, 17:04
jakoś ja jak ruchome się rozwalą wchodzę normalnie po zwykłych
Odpisz
28 sierpnia 2025, 21:26
ja chodzę po zwykłych, nawet jak ruchome działają, chyba że nie ma zwykłych jak przy wyjściu z metra centrum
Odpisz
30 sierpnia 2025, 15:48
@Katrina2712: +1 mordo
Odpisz
28 sierpnia 2025, 23:13
A weź k*rwa. Ludzie pewnie wracają zdojeni z pracy, szkoły, a ty masz k*rwa problem że im się nie chce dymać po schodach które wyglądają na dość długie.
Odpisz
28 sierpnia 2025, 20:06
Ja bym czekała na ruchome, ale tylko dlatego, że przez kontuzję mam trudności w ogólnym chłodzeniu po nierównościach (w tym schodach w obie strony) i nie uśmiecha mi się kolejne nadwyrężanie zdrowszej części ciała -.-
Odpisz
27 sierpnia 2025, 00:25
Kurde zdałem sobie sprawę że praktycznie wszędzie betonowe schody nie działają
Odpisz
26 sierpnia 2025, 23:56
Żart polega na tym, że tymi betonowymi schodzi woźna z mopem i wiadrem
Odpisz
26 sierpnia 2025, 20:19
Schodami po prawej stronie wchodzi się na górę. Tymi po lewej się schodzi. Wszystko gra
Odpisz
28 sierpnia 2025, 21:36
@Ketrabnt: Błąd. Faktycznie schodami po lewej się schodzi, bo to od ich nazwy wynika - schody czyli do schodzenia. Po prawej stronie są wchody i po nich się wchodzi. proste.
Odpisz