Realistyczne oznaczenia toalet
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Pozdrawiam świetliki
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To będzie bolało
To musiało być męczące
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 sierpnia 2025, 13:37
Ok boomer
K*rwa, żyjemy w 2025 roku a ten koleś w 1978
To jest ten typ mema który trafia na facebookowe grupki o nieśmiesznych żartach prawaków
Odpisz
30 sierpnia 2025, 16:49
@Anantashesha: czy masz coś do prawaków?
Odpisz
30 sierpnia 2025, 18:25
@Jefte: Nic, nawet szacunku
Odpisz
30 sierpnia 2025, 20:45
@Jefte: Oczywiście że mam coś do prawaków. J*bać ich.
Odpisz
31 sierpnia 2025, 01:04
@Anantashesha: tak to możesz z lewakami, sprawi im tonofzyjemność
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2025, 05:46
@Jefte: Bo lewaki potrafią się cieszyć życiem :)
Jakby sorry, jeśli myślisz że obrazisz mnie tym że lubię w dupę to się przeliczyłeś xD
Odpisz
31 sierpnia 2025, 11:54
@Anantashesha: Nie chcę cię obrazić, szanuję cię jakim jesteś. Ale "prawaków" i "lewaków" też szanuje - pomimo różnych przywar.
Odpisz
31 sierpnia 2025, 19:48
@Jefte: jaką jesteś*
No ja nie szanuję prawaków ponieważ stale i bez wytchnienia ciężko pracują na brak szacunku.
Odpisz
31 sierpnia 2025, 19:49
@Anantashesha: i to jest ta przywara”lewakow” o której pisałem
Odpisz
1 września 2025, 16:08
@Jefte: A to dziękuję, to akurat spory komplement.
Odpisz
5 września 2025, 20:31
@Anantashesha: Odezwał się mądry. Bo to takie złe że nie uznają 48 płci (wcale nie tak że Bóg stworzył 2)
Odpisz
5 września 2025, 22:28
@Turtle: xD
Mądra* jak już.
A twój Bóg może mnie cmoknąć w pompkę.
Odpisz
6 września 2025, 11:35
@Anantashesha: Może. Może też osądzić. Od Ciebie zależy czy dobrze dla Ciebie.
Odpisz
6 września 2025, 11:39
@Anantashesha: Prawaki też lol, poza tym, nie wiedziałam że uznawanie 48 000 płci, homoseksualistów, itp. to synonim to ''cieszenia się życiem''
Odpisz
6 września 2025, 11:39
@Turtle: W sumie jak ktoś nie wierzy w boga to straszenie go nim to coś w stylu dziecka mówiącego dorosłemu że Mikołaj nie przyniesie mu prezentów
Odpisz
6 września 2025, 17:31
@Turtle: Ty się nie przejmujesz że osądzi cię Vushnu, Zeus albo Złoty Cielec, więc ja też zaryzykuję i nie będę przejmować się twoim śmiesznym, prymitywnym Bogiem.
Cieszą się życiem przede wszystkim ci, którzy żyją zgodnie ze swoim wnętrzem i swoim sumieniem. Co ci przeszkadza że facet kocha faceta? Albo że ktoś nie identyfikuje się jako ani kobieta, ani mężczyzna? Fi*tek ci obgnije jak ich nie będziesz prześladować? Ty, a może ty zazdrosny jesteś?
Łapka w górę niechcący.
Odpisz
5 września 2025, 20:33
Rel. Poprostu rel. przeciętne dialogi w podstawówce wyglądały +- tak ( u dziewczyn)
-ide do kibla, idziesz zemnąą?
-ok
Odpisz
30 sierpnia 2025, 13:55
Admin dalej samotny czy co?
Odpisz
30 sierpnia 2025, 16:48
@Obietnica_12: brakuje mu kota
Odpisz
27 sierpnia 2025, 23:00
Pracując w Macu chciałem wejść do damskiej żeby posprzątać. Ale nie.
Tam chyba z 6 czy 8 dziewczyn było. I nie do kibla... Kibel jest tylko jeden.
Odpisz