@pvp17: Gdy pierwotnie gra wyszła w wersji pudełkowej w Polsce, była z polskim dubbingiem. Niestety, gdy "Postala 2" dano na Steama, nie dodano polskiego dubbingu. Jedyna opcja, by go mieć, to pobrać pliki z neta i je wgrać
@Rebelian_Chaosu:
"Dzień dobry, czy zechciałby Pan podpisać moją petycję?"
"Po prostu podpisz tę cholerną petycję!"
"Podpiszesz ją Ty czy pozostali przy życiu członkowie Twojej rodziny?"
Jakoś tak to szło
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2025, 10:26
Czy tylko ja gdy widze Postal Dude'a to automatycznie mówie w głowie "could you sign my petition"?
Odpisz
28 sierpnia 2025, 10:31
@Rebelian_Chaosu: Tak
Odpisz
28 sierpnia 2025, 10:43
@rumcajschr:
Odpisz
29 sierpnia 2025, 16:03
@Rebelian_Chaosu: btw czemu gamplaye z gry są z dubingiem polskim a gra na steam jest po angielsku ?
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2025, 18:26
@pvp17: Gdy pierwotnie gra wyszła w wersji pudełkowej w Polsce, była z polskim dubbingiem. Niestety, gdy "Postala 2" dano na Steama, nie dodano polskiego dubbingu. Jedyna opcja, by go mieć, to pobrać pliki z neta i je wgrać
Odpisz
29 sierpnia 2025, 21:16
@Rebelian_Chaosu:
"Dzień dobry, czy zechciałby Pan podpisać moją petycję?"
"Po prostu podpisz tę cholerną petycję!"
"Podpiszesz ją Ty czy pozostali przy życiu członkowie Twojej rodziny?"
Jakoś tak to szło
Odpisz
28 sierpnia 2025, 10:20
Job: The game entuzjaści grający w grę praca po pracy:
Ale k...a kocham pracować
Odpisz