memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
31 sierpnia 2025, 15:33
Miałem raz w klasie takiego jednego, co (w tamtym roku) nie przyszedł do szkoły dosłownie ani razu.
Odpisz
30 sierpnia 2025, 17:46
Kapibary są fajne
29 sierpnia 2025, 09:16
oszczerstwa
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież31 sierpnia 2025, 15:33
Miałem raz w klasie takiego jednego, co (w tamtym roku) nie przyszedł do szkoły dosłownie ani razu.
Odpisz
30 sierpnia 2025, 17:46
Kapibary są fajne
Odpisz
29 sierpnia 2025, 09:16
oszczerstwa
Odpisz