Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TheVellox46

2 września 2014, 21:08

XD Internet explorer jak zwykle na czas

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Anonim7362616

4 czerwca 2020, 22:48

@ipencjaseko: nieee jeszcze nie

Avatar kuba12369

30 czerwca 2020, 09:09

Avatar kuba12369

30 czerwca 2020, 09:08

Dzięki

Avatar minszeff

26 czerwca 2015, 19:02

dziękuję

Avatar Mati129

2 września 2014, 18:58

Słyszałem, że nie będzie Internet Explorera

Avatar Ahakochamlol

1 września 2014, 22:59

Dziękujemy bardzo!

Avatar
Konto usunięte

1 września 2014, 18:37

Wesołego jajka

Avatar andrexo

1 września 2014, 16:27

Jeśli przeczytaliście za późno mój tekst o wakacjach. To przecież możecie jeszcze spędzać weekendy jak najbardziej wakacyjnie :-)

Avatar andrexo

Edytowano - 31 sierpnia 2014, 11:29

Wszystkim uczniom życzę, aby te ponad 12 godzin które zostały do rozpoczęcia roku szkolnego, spędzili jak najbardziej wakacyjnie :-)

Avatar Bilolus1

31 sierpnia 2014, 12:04

@andrexo: Czyli tradycyjnie , opi***alanie się przez 12 godzin .

Avatar
Konto usunięte

1 września 2014, 16:26

@andrexo: przeczytałem za późno

Avatar Kubox123456

1 września 2014, 15:32

Haha jakiś idiota robił obrazek :D Przecież są ferie :P

Avatar gelo1238

1 września 2014, 16:03

@Kubox123456: A zamiast śniegu bomby.

Avatar rafik1310

1 września 2014, 15:52

Chyba roku szkolnego...

Avatar Darwineek

1 września 2014, 15:56

@rafik1310: ale Ty nie kumaty

Avatar Hank1212

1 września 2014, 16:13

@rafik1310: Ja pie**ole, jesteś nowy w internecie?

Avatar bezsens

1 września 2014, 16:18

@rafik1310: Chodzi o to że internet explorer słynie z tego że jest strasznie wolny. (jeśli chodzi ci o sarkazm to najlepiej umieść na końcu w nawiasie że chodzi ci o sarkazm lub coś w tym stylu. {to tak na przyszłość}).

Avatar
Konto usunięte

1 września 2014, 16:24

@bezsens: dobra rada, zawsze jak tak robię i nie napiszę "sarkazm" to do mnie piszą "nowy w internetach"

Avatar Ala36

1 września 2014, 15:49

Dziekuje ci ,ale troche za pozno

Avatar
Michaelpl03

4 września 2014, 15:15

@Ala36: No shit Sherlock!

Avatar Ala36

4 września 2014, 17:36

*sarkazm*

Avatar
RhobarIII

1 września 2014, 15:48

Wakacye wakacyami, aczkolwiek za bardziej interesującą sprawę uważam wczoraysze Konstytucyi Maya Trzeciego uchwalenie. Yest to bowyem sprawa radosna.

Avatar
Konto usunięte

1 września 2014, 15:46

Jak ja rozumiem to Internet Explorer (nie wiem, czy dobrze) tak się zawiesił, że powiedział ten tekst PO wakacjach :D.

Avatar ZawiszaMikolow

1 września 2014, 16:57

Bravo.

Avatar
Konto usunięte

1 września 2014, 19:56

Dziękuje, że daliście mi łapki w dół :D.

Avatar Quuash

1 września 2014, 15:40

Nie denerwujcie mnie.

Avatar
Konto usunięte

1 września 2014, 15:36

Wojna światowa jest a wy na internecie siedzicie -.-

Avatar BiznesKot

1 września 2014, 16:06

masz racje lepiej łapać za broń i wystrzelić wszystkich rusków :/

Avatar
Konto usunięte

1 września 2014, 16:27

@BiznesKot: Chodziło mi o 2 wojnę światową jako nawiązanie do obrazka i gimby źle zrozumiały ;^;

Avatar ZawiszaMikolow

1 września 2014, 16:59

Ja załapałem, ale bez kontekstu mogło to źle zabrzmieć.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przypałowo

No to posłuchane

Północne Węgry

Nie są aż takie pyszne

Tymi się chodzi

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka