Gdy literatura spotka się z mangą
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Cóż za brak szacunku
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 listopada 2018, 17:25
*wku*wiony szczur z DDLC*
Odpisz
22 kwietnia 2019, 14:43
@Archeologwinternetach: O boiii, trzeba mieć 200 iq, aby ogarnąć.
Odpisz
22 października 2015, 19:16
Gdyby jeszcze był pijak byłoby fajnie
Odpisz
11 lutego 2015, 19:35
@Konto usunięte: a my przerobismy w 3 gimie
Odpisz
1 września 2014, 16:57
Nie psujcie mojej ulubionej powieści / bajki
Odpisz
1 września 2014, 20:54
@TheNaturat: to manga lób anime -_-
Odpisz
3 września 2014, 17:25
@mistrzu12pl: Wiesz że on miał na myśli mały książę a nie dragon bala?
Odpisz
3 września 2014, 20:34
@benman: o to okej :D
Odpisz
1 września 2014, 15:31
Kto czytał ?
Odpisz
1 września 2014, 15:49
Każdy kto ma już za sobą podstawówkę.
Odpisz
1 września 2014, 15:50
@Psuja34: Pewnie , książka moim zdaniem fajna :)
Odpisz
1 września 2014, 16:18
@Psuja34: Podstawówkę? Ja to miałem w Gimnazjum
Odpisz
1 września 2014, 16:46
@Pstrong_Maciej: W drugiej gimnazjum się to przerabia z tego co wiem... Za trudna książka jak na podstawówkę...
Odpisz
1 września 2014, 18:20
@Pstrong_Maciej: Ja miałem i w podstawówce i w gimnazjum. Uroki tego że moją wychowawczynią była polonistka i przerabiala z nami lektury gimnazjalne np. "Oskara i Panią Róże" itp..
Odpisz
1 września 2014, 17:58
Panie adminie Songo nie był księciem tylko Vegeta i nie umieli wtedy się przemieniać w SSJ.
Odpisz
1 września 2014, 15:41
Czy ludzie kiedyś przestaną szaleć za tym popie**olonym, chińskim gównem?
Odpisz
1 września 2014, 15:53
@darcus: Ale Mały Książe nie jest chiński.
Odpisz
1 września 2014, 16:06
@darcus: Twoje wyzwiska są takie urocze.
Odpisz
1 września 2014, 16:10
@shark2199: Mówię o anime i tym podobnych...
Odpisz
1 września 2014, 16:12
@DoktorDiksior: Jestem po prostu szczery.
Odpisz
1 września 2014, 16:46
@darcus: ,,Popie**olone chińskie gówno'' Hmm... Cóż za wyrachowana forma opisu swoich uczuć. Dlatego to jest urocze.
Odpisz
1 września 2014, 16:47
@DoktorDiksior: W tym przypadku moja niechęć jest tak wielka, że inaczej wyrazić się nie umiem nie rozpisując się. A na to zwyczajnie nie mam ochoty.
Odpisz