Jeszcze ten dżingiel na każdej stacji inny. Niektóre stacje mają typowe PKP-owskie G-E-C (oczywiście litery oznaczają dźwięk), Kraków Główny i parę innych stacji ma A-C-E, na Łodzi Fabrycznej jest F-C, Oświęcim podpieprzył dżingiel kolejom Japońskim a mnóstwo stacji nie ma dżingla w ogóle.
Komentarze
Odśwież4 września 2025, 14:39
mnie zastanawia tak na prawdę to człowiek gada czy maszyna
Odpisz
4 września 2025, 14:29
Jeszcze ten dżingiel na każdej stacji inny. Niektóre stacje mają typowe PKP-owskie G-E-C (oczywiście litery oznaczają dźwięk), Kraków Główny i parę innych stacji ma A-C-E, na Łodzi Fabrycznej jest F-C, Oświęcim podpieprzył dżingiel kolejom Japońskim a mnóstwo stacji nie ma dżingla w ogóle.
Odpisz
4 września 2025, 13:33
W Kielcach AI. Robi przerwę po każdym wyrazie.
Odpisz
4 września 2025, 11:54
Przydałyby się napisy
Odpisz
Edytowano - 4 września 2025, 10:14
Czuję się jakby to cyborg czytał
Odpisz