@Anantashesha: Takie zasady gry, to co można zrobić to je wykorzystać lub nie. W mojej opinii nie ma co poświęcać większej uwagi słuszności lub niesłuszności takiego stanu rzeczy dopóki nie można go zmienić.
Typowy kapitalista xD
Nie jestem w pojedynkę, a więcej zwolenników zdobywa się właśnie przez mówienie o tym. Nie zamkniecie nam ust.
A dobro i zło jak najbardziej istnieją, przynajmniej jako koncepcje. Niekoniecznie jako nominaty - ale ta debata ma tysiące lat i nie rozwiążesz jej na kolanie, mój ty fizjologu.
@Anantashesha: Ale ja nie mówię żeby nic nie zmieniać, po prostu zmieniajcie z głową. Róbcie sobie zasięgi w mediach społecznościowych, później może organizujcie jakieś protesty, zgarnijcie hajs, to będziecie mieli wpływ na politykę.
@Anantashesha: Jest dużo ludzi, którzy bardzo chcieliby coś zmienić na świecie, ale ich działania ograniczają się z grubsza do narzekania o tym w internecie i bycia 1/10000 statystyk w marszu czy podpisach pod petycją, czy czymkolwiek innym. Uważam że jest to nieskuteczny model działania ponieważ ma niemal niezauważalny wpływ na stan rzeczy i jeżeli jako jednostka rzeczywiście chcesz coś zmienić, to musisz zbudować wpływy w mediach społecznościowych, polityce czy biznesie. I o to mi chodzi.
@Anantashesha: Nie wiem bo się tym nie zajmuję. Podejrzewam, że znajomością trendów, nisz, w które można się wcisnąć, umiejętnością tworzenia ciekawych treści, kontrowersjami itd
Komentarze
Odśwież7 września 2025, 13:43
Gdzie wady? Zacznij robić to samo
Odpisz
7 września 2025, 22:03
Gdzie wady w tym że niekompetencja i wybujałe ego są nagradzane?
Odpisz
8 września 2025, 02:35
@Anantashesha: Takie zasady gry, to co można zrobić to je wykorzystać lub nie. W mojej opinii nie ma co poświęcać większej uwagi słuszności lub niesłuszności takiego stanu rzeczy dopóki nie można go zmienić.
Odpisz
8 września 2025, 02:40
Sęk w tym że można to zmienić, tylko trzeba przestać się upierać że to najlepszy system. A zło należy wytykać wszędzie tam gdzie się pojawia.
Odpisz
8 września 2025, 02:47
@Anantashesha: W pojedynkę gówno zmienisz. Jak nie masz sporych zasięgów lub zasobów, nie ma co się angażować. A dobro i zło nie istnieje btw
Odpisz
8 września 2025, 14:37
Typowy kapitalista xD
Nie jestem w pojedynkę, a więcej zwolenników zdobywa się właśnie przez mówienie o tym. Nie zamkniecie nam ust.
A dobro i zło jak najbardziej istnieją, przynajmniej jako koncepcje. Niekoniecznie jako nominaty - ale ta debata ma tysiące lat i nie rozwiążesz jej na kolanie, mój ty fizjologu.
Odpisz
Edytowano - 8 września 2025, 16:06
@Anantashesha: Ale ja nie mówię żeby nic nie zmieniać, po prostu zmieniajcie z głową. Róbcie sobie zasięgi w mediach społecznościowych, później może organizujcie jakieś protesty, zgarnijcie hajs, to będziecie mieli wpływ na politykę.
Odpisz
9 września 2025, 11:59
A twoim zdaniem co robimy? xD
Odpisz
9 września 2025, 16:17
@Anantashesha: Jest dużo ludzi, którzy bardzo chcieliby coś zmienić na świecie, ale ich działania ograniczają się z grubsza do narzekania o tym w internecie i bycia 1/10000 statystyk w marszu czy podpisach pod petycją, czy czymkolwiek innym. Uważam że jest to nieskuteczny model działania ponieważ ma niemal niezauważalny wpływ na stan rzeczy i jeżeli jako jednostka rzeczywiście chcesz coś zmienić, to musisz zbudować wpływy w mediach społecznościowych, polityce czy biznesie. I o to mi chodzi.
Odpisz
9 września 2025, 23:43
A czym twoim zdaniem buduje się zasięgi w mediach społecznościowych, kotku?
Odpisz
10 września 2025, 01:44
@Anantashesha: Nie wiem bo się tym nie zajmuję. Podejrzewam, że znajomością trendów, nisz, w które można się wcisnąć, umiejętnością tworzenia ciekawych treści, kontrowersjami itd
Odpisz
10 września 2025, 14:12
To skoro nie wiesz to czego się k*rwa wypowiadasz?
Odpisz
10 września 2025, 18:09
@Anantashesha: nawet nie chce mi sie wyjaśniać czemu to co teraz napisałaś nie ma sensu
Odpisz
11 września 2025, 03:57
Typowy prawak xd
Odpisz
7 września 2025, 22:04
J*bać kapitalizm
Odpisz
5 września 2025, 16:26
Jakościowy kontent w poczekalni...
Odpisz
7 września 2025, 11:21
@Saluzzo: Teraz jakościowy kontent na głównej...
Odpisz
7 września 2025, 10:57
Nihilizm smutasyzm chłopka filozofia
Odpisz
6 września 2025, 17:25
Odpisz