Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

7 września 2025, 13:43

Gdzie wady? Zacznij robić to samo

Avatar Anantashesha

7 września 2025, 22:03

Gdzie wady w tym że niekompetencja i wybujałe ego są nagradzane?

Avatar
Konto usunięte

8 września 2025, 02:35

@Anantashesha: Takie zasady gry, to co można zrobić to je wykorzystać lub nie. W mojej opinii nie ma co poświęcać większej uwagi słuszności lub niesłuszności takiego stanu rzeczy dopóki nie można go zmienić.

Avatar Anantashesha

8 września 2025, 02:40

Sęk w tym że można to zmienić, tylko trzeba przestać się upierać że to najlepszy system. A zło należy wytykać wszędzie tam gdzie się pojawia.

Avatar
Konto usunięte

8 września 2025, 02:47

@Anantashesha: W pojedynkę gówno zmienisz. Jak nie masz sporych zasięgów lub zasobów, nie ma co się angażować. A dobro i zło nie istnieje btw

Avatar Anantashesha

8 września 2025, 14:37

Typowy kapitalista xD
Nie jestem w pojedynkę, a więcej zwolenników zdobywa się właśnie przez mówienie o tym. Nie zamkniecie nam ust.
A dobro i zło jak najbardziej istnieją, przynajmniej jako koncepcje. Niekoniecznie jako nominaty - ale ta debata ma tysiące lat i nie rozwiążesz jej na kolanie, mój ty fizjologu.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 8 września 2025, 16:06

@Anantashesha: Ale ja nie mówię żeby nic nie zmieniać, po prostu zmieniajcie z głową. Róbcie sobie zasięgi w mediach społecznościowych, później może organizujcie jakieś protesty, zgarnijcie hajs, to będziecie mieli wpływ na politykę.

Avatar Anantashesha

9 września 2025, 11:59

A twoim zdaniem co robimy? xD

Avatar
Konto usunięte

9 września 2025, 16:17

@Anantashesha: Jest dużo ludzi, którzy bardzo chcieliby coś zmienić na świecie, ale ich działania ograniczają się z grubsza do narzekania o tym w internecie i bycia 1/10000 statystyk w marszu czy podpisach pod petycją, czy czymkolwiek innym. Uważam że jest to nieskuteczny model działania ponieważ ma niemal niezauważalny wpływ na stan rzeczy i jeżeli jako jednostka rzeczywiście chcesz coś zmienić, to musisz zbudować wpływy w mediach społecznościowych, polityce czy biznesie. I o to mi chodzi.

Avatar Anantashesha

9 września 2025, 23:43

A czym twoim zdaniem buduje się zasięgi w mediach społecznościowych, kotku?

Avatar
Konto usunięte

10 września 2025, 01:44

@Anantashesha: Nie wiem bo się tym nie zajmuję. Podejrzewam, że znajomością trendów, nisz, w które można się wcisnąć, umiejętnością tworzenia ciekawych treści, kontrowersjami itd

Avatar Anantashesha

10 września 2025, 14:12

To skoro nie wiesz to czego się k*rwa wypowiadasz?

Avatar
Konto usunięte

10 września 2025, 18:09

@Anantashesha: nawet nie chce mi sie wyjaśniać czemu to co teraz napisałaś nie ma sensu

Avatar Anantashesha

11 września 2025, 03:57

Typowy prawak xd

Avatar Anantashesha

7 września 2025, 22:04

J*bać kapitalizm

Avatar Saluzzo

5 września 2025, 16:26

Jakościowy kontent w poczekalni...

Avatar Saluzzo

7 września 2025, 11:21

@Saluzzo: Teraz jakościowy kontent na głównej...

Avatar Kaczkodon

7 września 2025, 10:57

Nihilizm smutasyzm chłopka filozofia

Avatar biktolp

6 września 2025, 17:25

komentarz obrazkowy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: Solvenix

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Młodzi gniewni

Pozdrawiam świetliki

Frustrujące

Chciał tylko pomóc

Za co ta premia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka