memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
19 czerwca 2019, 20:36
Zaczyna działać 2 dni po aplikacji
Odpisz
6 września 2014, 23:07
zaczynają działac po roku ...
5 września 2014, 23:34
Pewnie mają zapach kupska. :D
5 września 2014, 21:40
a do kazdego perfumu przegladarka IE na windowsa gratis ;D
5 września 2014, 21:11
A perfumy Mozilla o zapachu lisa....
5 września 2014, 21:08
Przynajmniej raz pryśniesz i na rok pachniesz. A w dodatku taki tani od razu dostaniesz.
5 września 2014, 20:54
A co jeśli ci powiem że inne przeglądearki pobierasz za jego pomocą?
1 września 2014, 17:42
Internet Expoler mnie nie obchodzi, korzystam z Firefoxa. Ale kiedyś korzystałem z Expolera i prawdę mówiąc nie narzekałem.
2 września 2014, 14:45
@andrexo: firefox jest dobry zatem nie rozumiem ludzi ktorzy hejtuja ie bo uzywaja gogle chrome ktory jest taki sam jak ie moze troszke szybszy
5 września 2014, 20:32
@PapierowyAndrzej: wątpie by ktoś hejtował firefoxa,kiedyś używałem chrome,potem miałem formata i zacząłem korzystać z firefoxa,nie widze różnicy.
5 września 2014, 20:19
jak masz słabego neta to sie niedziwie że wchodzi wolno tak samo jest na firefoxie i chrome
5 września 2014, 20:09
Po roku: Niuch. Czemu pachnę perfumami?!
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież19 czerwca 2019, 20:36
Zaczyna działać 2 dni po aplikacji
Odpisz
6 września 2014, 23:07
zaczynają działac po roku ...
Odpisz
5 września 2014, 23:34
Pewnie mają zapach kupska. :D
Odpisz
5 września 2014, 21:40
a do kazdego perfumu przegladarka IE na windowsa gratis ;D
Odpisz
5 września 2014, 21:11
A perfumy Mozilla o zapachu lisa....
Odpisz
5 września 2014, 21:08
Przynajmniej raz pryśniesz i na rok pachniesz. A w dodatku taki tani od razu dostaniesz.
Odpisz
5 września 2014, 20:54
A co jeśli ci powiem że inne przeglądearki pobierasz za jego pomocą?
Odpisz
1 września 2014, 17:42
Internet Expoler mnie nie obchodzi, korzystam z Firefoxa. Ale kiedyś korzystałem z Expolera i prawdę mówiąc nie narzekałem.
Odpisz
2 września 2014, 14:45
@andrexo: firefox jest dobry
zatem nie rozumiem ludzi ktorzy hejtuja ie bo uzywaja gogle chrome ktory jest taki sam jak ie moze troszke szybszy
Odpisz
5 września 2014, 20:32
@PapierowyAndrzej: wątpie by ktoś hejtował firefoxa,kiedyś używałem chrome,potem miałem formata i zacząłem korzystać z firefoxa,nie widze różnicy.
Odpisz
5 września 2014, 20:19
jak masz słabego neta to sie niedziwie że wchodzi wolno tak samo jest na firefoxie i chrome
Odpisz
5 września 2014, 20:09
Po roku:
Niuch. Czemu pachnę perfumami?!
Odpisz