memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
5 września 2014, 21:12
Jechowi...?
Odpisz
5 września 2014, 21:37
@borixon: Gimby.
5 września 2014, 23:09
Nie gimby, tylko przeciętni uczniowie z podstawówki i gimnazjum.
6 września 2014, 13:30
@VanQuisch: Czyli gimby.
6 września 2014, 15:42
gimby to określenie na gimnazjaliste który zachowuje się lub jest głupi a nie na każdego
6 września 2014, 15:58
"Ja pukam, ty pytasz!" to w cale nie jest głupie...
7 września 2014, 14:33
ale ty odp na przeciętni uczniowie z podstawówki i gimnazjum ,,czyli gimby" i dlatego napisałem że określenia gimb używa się na głupich gimnazjalistów a nie na każdego ucznia gimnazjum
5 września 2014, 00:49
Ja pukam, ty jęczysz :P
5 września 2014, 20:29
@MaxiorPL: nie przynoś więcej młotka do szkoły.
5 września 2014, 22:19
@Agent00Kurczak: Boże... Przez twój komentarz miałem brudne myśli z młotkiem... ;|
5 września 2014, 20:31
Ech te wspomnienia z gimbazy ;_; .............................................. Ale za nic bym tam nie wrócił :D
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież5 września 2014, 21:12
Jechowi...?
Odpisz
5 września 2014, 21:37
@borixon: Gimby.
Odpisz
5 września 2014, 23:09
Nie gimby, tylko przeciętni uczniowie z podstawówki i gimnazjum.
Odpisz
6 września 2014, 13:30
@VanQuisch: Czyli gimby.
Odpisz
6 września 2014, 15:42
gimby to określenie na gimnazjaliste który zachowuje się lub jest głupi a nie na każdego
Odpisz
6 września 2014, 15:58
"Ja pukam, ty pytasz!" to w cale nie jest głupie...
Odpisz
7 września 2014, 14:33
ale ty odp na przeciętni uczniowie z podstawówki i gimnazjum ,,czyli gimby" i dlatego napisałem że określenia gimb używa się na głupich gimnazjalistów a nie na każdego ucznia gimnazjum
Odpisz
5 września 2014, 00:49
Ja pukam, ty jęczysz :P
Odpisz
5 września 2014, 20:29
@MaxiorPL: nie przynoś więcej młotka do szkoły.
Odpisz
5 września 2014, 22:19
@Agent00Kurczak: Boże... Przez twój komentarz miałem brudne myśli z młotkiem... ;|
Odpisz
5 września 2014, 20:31
Ech te wspomnienia z gimbazy ;_; .............................................. Ale za nic bym tam nie wrócił :D
Odpisz