@Anantashesha: Raczej kwestia przyzwyczajenia. Dużo osób używa autokorekty ogólnie od początku używania telefonów dotykowych, ja sam nawet czasem piszę coś błędnie bo wiem, że autokorekta mi to poprawi, mimo że doskonale wiem jak napisać dane słowo. Sam też próbowałem się przerzucić na absolutny brak autokorekty bo denerwowało mnie jej błędne poprawianie słów, ale koniec końców jej brak okazał się gorszy niż to, że czasem przekręci słówko. Ale to wszystko raczej indywidualne kwestie są
@Lacoste: Dużo lepsze od autokorekty jest podpowiadanie słów. Czasem mi się zdarza napisać słowo w którym żadna litera się nie zgadza, jedno kliknięcie w podpowiedź i mam to co chcę. To dużo bardziej przystępne niż autokorekta, bo nie poprawia automatycznie.
Komentarze
Odśwież19 września 2025, 20:50
podstawowe pytanie CZEMU na jeja nie można napisać gawr góra przez "u"
Odpisz
26 września 2025, 10:45
@pvp17: gura
Odpisz
26 września 2025, 10:45
@pvp17:
Odpisz
26 września 2025, 16:04
@Schabowy_nie_mielony: jak to zrobiłeś ?
Odpisz
29 września 2025, 13:39
@pvp17: góra
Dobra, może mam kija w dupie i nie widzę żartu: jak ci korekta poprawia to wróć kursorem i zamien ó na u
Odpisz
18 września 2025, 18:39
To wyłącz autokorektę. Nie ogarniam ludzi którzy mają włączoną.
Odpisz
19 września 2025, 23:17
@Anantashesha: Raczej kwestia przyzwyczajenia. Dużo osób używa autokorekty ogólnie od początku używania telefonów dotykowych, ja sam nawet czasem piszę coś błędnie bo wiem, że autokorekta mi to poprawi, mimo że doskonale wiem jak napisać dane słowo. Sam też próbowałem się przerzucić na absolutny brak autokorekty bo denerwowało mnie jej błędne poprawianie słów, ale koniec końców jej brak okazał się gorszy niż to, że czasem przekręci słówko. Ale to wszystko raczej indywidualne kwestie są
Odpisz
20 września 2025, 00:14
@Lacoste: Dużo lepsze od autokorekty jest podpowiadanie słów. Czasem mi się zdarza napisać słowo w którym żadna litera się nie zgadza, jedno kliknięcie w podpowiedź i mam to co chcę. To dużo bardziej przystępne niż autokorekta, bo nie poprawia automatycznie.
Odpisz
19 września 2025, 20:39
A pamiętacie jeszcze czasy T9?
Odpisz
Edytowano - 18 września 2025, 16:23
To wyłącz autokorektę?
Odpisz
18 września 2025, 19:05
Jak wyłączy to będzie jeszcze gorzej
Odpisz
18 września 2025, 19:05
@Jakis_Uzytkownik: U mnie działa
Odpisz
18 września 2025, 19:12
No to może po prostu nie wie jak wyłączyć, bo w szkole zamiast tego uczyli budowy pantofelka, a on nie umie zdobywać wiedzy w inny sposób
Odpisz
18 września 2025, 17:02
ch....e
Odpisz
18 września 2025, 16:36
dlatego gboard to gówno, ono poprawia i musisz napisać ciągiem aby ogłupiało
Odpisz