memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
20 września 2025, 12:49
ja ustawiam tak. żeby było jeszcze miejsce, bo kolejki są długie i w niemczech mnie rozdrażnili, bo jest kolejka na pół sklepu, a taśma w połowie pusta i tylko dali te deseczki do oddzielenia,
Odpisz
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież20 września 2025, 12:49
ja ustawiam tak. żeby było jeszcze miejsce, bo kolejki są długie i w niemczech mnie rozdrażnili, bo jest kolejka na pół sklepu, a taśma w połowie pusta i tylko dali te deseczki do oddzielenia,
Odpisz