Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar didujakaskemm

Edytowano - 14 marca 2017, 16:43

-Chcesz pograć na konsoli?
-A jaką masz?
-Wszystkie.

Avatar
Konto usunięte

6 września 2014, 13:00

NES,SES, N64, GC,WII,SMS,DREAMCAST,MEGA DRIVE\! RAJ!

Avatar KatanW10

3 września 2014, 20:39

NES'a, (drugiej konsoli na samej górze od lewej nie mogę rozpoznać chyba famicon) N64 na 99,9% nie podepniesz do takiego TV

Avatar Lolxdv

4 września 2014, 03:37

@KatanW10: Pewnie można gdzieś kupić jakieś łączniki, dzięki którym można podłączyć.

Avatar Czlowiek_choinka

Edytowano - 4 września 2014, 15:11

@Lolxdv: Albo telewizor przebudować :P

Avatar Ravios

3 września 2014, 19:16

Mam wszystkie PS, xBoxa i Wii i mi styka :D

Avatar
Konto usunięte

3 września 2014, 19:48

@Ravios: Ja mam psp i luj wam w dubgi

Avatar Ravios

3 września 2014, 20:06

Ja deż, al mówimy o konsolach stacjonarnych.

Avatar Swat132

3 września 2014, 19:53

haha ja upatrzyłem teletenisa za 10 złotych niestety sprzedany opis: Przywieziony z ameryki kupiony na wyprzedaży garażowej nie chodzi (prawdopodobnie potrzebny jest rozdzielacz)

Avatar
Konto usunięte

3 września 2014, 19:37

,,I have a dream''

Avatar Swat132

3 września 2014, 19:07

pragne chce mamo kup mi plose

Avatar
Konto usunięte

3 września 2014, 19:04

Pegazusa to tu nie ma oczywiście?

Avatar MangoZyeb

3 września 2014, 19:15

Pegazus to jest podróbka NESa, który na screenie jest pokazany

Avatar Swat132

3 września 2014, 19:33

@MangoZyeb: ale pegasus jest za**bisty poza tym ja jeszcze gram na podróbie atari mojej siostry (30 latki) chociaż od szwagra orginał dostałem

Avatar CytrynowaGruszka

3 września 2014, 19:04

ahh

Avatar Vidmon

3 września 2014, 19:02

Toż to raj *__*

Avatar PanUranu

3 września 2014, 19:01

A ja... rzeczywistością!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fergus

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Ładne rzeczy

Dobrze czasem się oderwać

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka