Spoko, inni dorośli też tak mają
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Nie znoszę kleszczy
To bilet w jedną stronę skarbie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Z klasą się trzeba urodzić
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 września 2025, 18:11
Poczucie bycia dzieckiem jest zupelnie naturalne. „Doroslosc” to praca spanie i pozniej umieranie. Nikt nie lubi byc „doroslym”
Odpisz
Edytowano - 29 września 2025, 10:53
Tak w sumie się czuję, kiedy muszę wypełniać coś w urzędach.
Odpisz
Edytowano - 25 września 2025, 16:25
Odkąd jestem dorosła i zauważyłam, że większość ludzi tak funkcjonuje, żyje mi się o wiele lepiej
Odpisz
25 września 2025, 16:25
@Narzeczona_Lucky_Luke_a: Tylko wieczne niedorajdy życiowe tak nie mają.
Odpisz
27 września 2025, 09:13
@zx2001: Nie.
Odpisz
27 września 2025, 09:13
Przypadłość szczególnie powszechna u osób które były zdolnymi dziećmi i okazały się przeciętnymi dorosłymi.
Odpisz
25 września 2025, 15:38
Myślałem, że każdy tak ma...
Odpisz
25 września 2025, 14:39
Oliwier
Odpisz
25 września 2025, 14:09
Bożydar odcisz mema bo nie słysze
Odpisz