Przerwa na herbatkę
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To będzie bolało
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Jeśli kiedykolwiek poczułeś się jak debil, pomyśl, że są "ludzie" którzy rzucają niedopałki ze szlugów na ziemię
Komentarze
Odśwież30 września 2025, 00:49
A jaka jest wasza opinia o ludziach co wyrzucają niedopałki do kratek ściekowych? Mnie osobiście drażni ale dużo osób tak robi
Odpisz
28 września 2025, 10:11
Sa jeszcze dzieci które nie mogą kupić papierosów więc zbierają je aby mieć co palić (byłam przy tym :D )
Odpisz
28 września 2025, 10:13
@Slithey: to się akurat nazywa bieda
Odpisz
28 września 2025, 10:15
@Otis_: jeden papieros kosztował wtedy 1,50 zł chyba
Odpisz
28 września 2025, 10:18
@Slithey: a hamburger w McDonaldzie 2 złote
Odpisz
29 września 2025, 22:07
@Slithey: paczka kosztuje ponad 20,- teraz a w paczce jest 20 szt. Czyli wychodzi ponad 1,- /szt, nie wiem czy kiedyś były tańsze. Chyba że gdzieś sprzedają na sztuki, ale o tym nie wiem bo nie palę
Odpisz
29 września 2025, 22:15
@Katrina2712: niech tak zostanie, palenie ssie
Odpisz
30 września 2025, 00:00
@Slithey: lepiej wyciągnąć stamtąd niedopalony tytoń, zrobić skręta z kartki papieru, wsypać tytoń i zapalniczka, i sie trujesz
Odpisz
29 września 2025, 21:40
mówcie co chcecie ale najgorsi to są w lasach i na polach gdzie jest pełno roślin i krzaków przez głupi niedopałek tragiczne szkody są
Odpisz
29 września 2025, 19:26
U mnie raz gość rzucił pod dojeżdżający tramwaj
Odpisz
29 września 2025, 07:57
Jak tak sobie pomysle to w sumie rzrzucaja to na asfalt ktory sam w sobie jest o wiele gorszy niz taki papieros, a jest wszedzie.
Odpisz
28 września 2025, 10:18
Są jeszcze tacy, którzy rzucają je na ziemię, podczas gdy dosłownie parę kroków dalej stoi kosz na śmieci
Odpisz