Dobrze czasem się oderwać
Niezniszczalne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Jeśli kiedykolwiek poczułeś się jak debil, pomyśl, że są "ludzie" którzy rzucają niedopałki ze szlugów na ziemię
Komentarze
Odśwież30 września 2025, 00:49
A jaka jest wasza opinia o ludziach co wyrzucają niedopałki do kratek ściekowych? Mnie osobiście drażni ale dużo osób tak robi
Odpisz
28 września 2025, 10:11
Sa jeszcze dzieci które nie mogą kupić papierosów więc zbierają je aby mieć co palić (byłam przy tym :D )
Odpisz
28 września 2025, 10:13
@Slithey: to się akurat nazywa bieda
Odpisz
28 września 2025, 10:15
@Otis_: jeden papieros kosztował wtedy 1,50 zł chyba
Odpisz
28 września 2025, 10:18
@Slithey: a hamburger w McDonaldzie 2 złote
Odpisz
29 września 2025, 22:07
@Slithey: paczka kosztuje ponad 20,- teraz a w paczce jest 20 szt. Czyli wychodzi ponad 1,- /szt, nie wiem czy kiedyś były tańsze. Chyba że gdzieś sprzedają na sztuki, ale o tym nie wiem bo nie palę
Odpisz
29 września 2025, 22:15
@Katrina2712: niech tak zostanie, palenie ssie
Odpisz
30 września 2025, 00:00
@Slithey: lepiej wyciągnąć stamtąd niedopalony tytoń, zrobić skręta z kartki papieru, wsypać tytoń i zapalniczka, i sie trujesz
Odpisz
29 września 2025, 21:40
mówcie co chcecie ale najgorsi to są w lasach i na polach gdzie jest pełno roślin i krzaków przez głupi niedopałek tragiczne szkody są
Odpisz
29 września 2025, 19:26
U mnie raz gość rzucił pod dojeżdżający tramwaj
Odpisz
29 września 2025, 07:57
Jak tak sobie pomysle to w sumie rzrzucaja to na asfalt ktory sam w sobie jest o wiele gorszy niz taki papieros, a jest wszedzie.
Odpisz
28 września 2025, 10:18
Są jeszcze tacy, którzy rzucają je na ziemię, podczas gdy dosłownie parę kroków dalej stoi kosz na śmieci
Odpisz