Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Bartuuu_Bert

30 września 2025, 00:49

A jaka jest wasza opinia o ludziach co wyrzucają niedopałki do kratek ściekowych? Mnie osobiście drażni ale dużo osób tak robi

Avatar Slithey

28 września 2025, 10:11

Sa jeszcze dzieci które nie mogą kupić papierosów więc zbierają je aby mieć co palić (byłam przy tym :D )

Avatar Otis_

28 września 2025, 10:13

@Slithey: to się akurat nazywa bieda

Avatar Slithey

28 września 2025, 10:15

@Otis_: jeden papieros kosztował wtedy 1,50 zł chyba

Avatar Otis_

28 września 2025, 10:18

@Slithey: a hamburger w McDonaldzie 2 złote

Avatar Katrina2712

29 września 2025, 22:07

@Slithey: paczka kosztuje ponad 20,- teraz a w paczce jest 20 szt. Czyli wychodzi ponad 1,- /szt, nie wiem czy kiedyś były tańsze. Chyba że gdzieś sprzedają na sztuki, ale o tym nie wiem bo nie palę

Avatar Slithey

29 września 2025, 22:15

@Katrina2712: niech tak zostanie, palenie ssie

Avatar polskiszlachcic1655

30 września 2025, 00:00

@Slithey: lepiej wyciągnąć stamtąd niedopalony tytoń, zrobić skręta z kartki papieru, wsypać tytoń i zapalniczka, i sie trujesz

Avatar pvp17

29 września 2025, 21:40

mówcie co chcecie ale najgorsi to są w lasach i na polach gdzie jest pełno roślin i krzaków przez głupi niedopałek tragiczne szkody są

Avatar Cymbal

29 września 2025, 19:26

U mnie raz gość rzucił pod dojeżdżający tramwaj

Avatar pawelec323232e2

29 września 2025, 07:57

Jak tak sobie pomysle to w sumie rzrzucaja to na asfalt ktory sam w sobie jest o wiele gorszy niz taki papieros, a jest wszedzie.

Avatar Jakis_Uzytkownik

28 września 2025, 10:18

Są jeszcze tacy, którzy rzucają je na ziemię, podczas gdy dosłownie parę kroków dalej stoi kosz na śmieci

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Niezniszczalne

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka

Jeśli kiedykolwiek poczułeś się jak debil, pomyśl, że są "ludzie" którzy rzucają niedopałki ze szlugów na ziemię