Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar syrenka_ladacznica

23 stycznia, 22:34

Ale jest też rzeczywistość, w której nie dostaniesz

Avatar EteriusDragnilNatsu

4 października 2025, 18:50

Jeśli istnieje nieskończona ilość wersji światów to musi istnieć taka w której istnieje magia. *wysłano ze świecącego kamienia przetworzonego alchemią który napędzany jest mikroskopijnymi piorunami*

Avatar Hiholatek

4 października 2025, 19:54

@EteriusDragnilNatsu: No właśnie nie koniecznie

Avatar EteriusDragnilNatsu

15 października 2025, 12:44

@Hiholatek: Rozwiń proszę

Avatar Hiholatek

15 października 2025, 16:49

@EteriusDragnilNatsu: (Mogę pieprzyć głupoty jak coś bo dawno o tym słyszałam) To jest coś na zasadzie nieskończonej ilości cyfry np. jeden. Ten ciąg liczb jest nieskończony, ale to nie oznacza, że w którymś momencie pojawi się cyfra 2. I to samo może działać na przykładzie nieskończonych liczb światów. To że jest nieskończony, nie oznacza, że może pojawić się w nim magia. (Coś w takim stylu)

Avatar EteriusDragnilNatsu

21 października 2025, 14:58

@Hiholatek: No rozumiem. W sensie zero w takiej sytuacji traktujemy jako punkt wyjściowy a nieskończoność punkt powyżej którego pomiar przestaje mieć sens.
Zależy też jak zdefiniujemy magię. Dlatego pisałem to o telefonie bo dla kogoś z przed tysiąca lat to nasz świat byłby totalnie popieprzony.
Z drugiej strony "magiczne" mogły by być latające ryby a wystarczy aby życie wyewoluowało na planecie z 10,15 krotnie większą grawitacją gdzie powietrze będzie zachowywało się bardziej jak ciecz niż to powietrze na ziemi.

Avatar Hiholatek

21 października 2025, 17:10

@EteriusDragnilNatsu: Panie, dlatego napisałam że ,,nie koniecznie" (Przepraszam, ale teraz sprawdziłam, że się to pisze razem DX)

Avatar Anantashesha

4 października 2025, 15:36

No tylko że nie tak działa teoria wieloświata. Logika nadal musi obowiązywać.

Avatar DorjanOllo

4 października 2025, 11:42

To że jest nieskończenie wiele rzeczywistości nie znaczy że zawierają się w nich wszystkie możliwe wyjścia, np. Pomiędzy cyfrą 2 i cyfrą 3 jest nieskończenie wiele liczb, ale nie ma 5

Avatar Jakis_Uzytkownik

4 października 2025, 12:18

@DorjanOllo: Poza tą rzeczywistością, w której zawierają się wszystkie

Avatar polishplayer21

4 października 2025, 12:17

Paradoks barbera moment

Avatar Limpidream

4 października 2025, 11:02

Lepiej odpuścić sobie zbędne myślenie, niech się tym zajmie nasza inna wersja.

Avatar KittyQueen

4 października 2025, 10:57

To istnieje rzeczywistość w której nie wierzą w tą teorię i nie jest ona nawet wspomniana. Dziękuję

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Powodzenia

Pozdrawiam świetliki

Ładne rzeczy

Ikony

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka