W tyn drugim wypadku dużo więcej osób musi zarobić
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie są aż takie pyszne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nieuczciwa ocena
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 października 2025, 20:00
Aż nie wierzę, że to piszę, ale Saszeta ma rację. W ZSRR i podległych mu krajach rzeczywiście był kapitalizm państwowy, czyli system gospodarczy oparty na prywatnej własności i swobodzie zawierania umów, lecz bez prywatnej własności i swobody zawierania umów, czyli fundamentalnych elementów kapitalizmu niezbędnych do jego funkcjonowania xd
Czego nie rozumiecie w tym lewackim toku myślenia?
Odpisz
4 października 2025, 15:34
J*bać kapitalizm
Odpisz
4 października 2025, 18:45
@Anantashesha: Paczaj, a wydawało mi się że to zwykłe kumoterstwo i sprzeniewierzanie środków...
Odpisz
5 października 2025, 13:02
@smok_nad_rozlewiskiem: Nie tylko ma prawo bytu tylko i wyłącznie w takich systemach jak kapitalizm, ale też w kapitalizmie jest naturalnym stanem rzeczy - kapitalizm z konieczności musi do takiego stanu doprowadzić.
Odpisz
5 października 2025, 23:25
@Anantashesha: W takim razie PRL i kapitalizm mają więcej ze sobą wspólnego niż pamiętam z opowieści
Odpisz
Edytowano - 6 października 2025, 00:33
@smok_nad_rozlewiskiem: "Komunizm" w znaczeniu potocznym, czyli takim jak rozumiemy do w reżimach pokroju ZSRR, to nic innego niż kapitalizm państwowy. Z marxowym komunizmem ma wspólną tylko nazwę i to że użyto go jako element propagandy.
Odpisz
4 października 2025, 22:34
Mój kolega miał dyrektorkę w szkole, w której dostano dofinansowanie na ok. 100 000 zł, przy czym wykorzystała połowę z tego na faktyczny rozwój szkoły typu nowe ławki itd, ale we wszystkich fakturach kazała dać cenę 2x wyższą niż faktyczna, a drugą połowę pieniędzy przyznała sobie + premię dla księgowej XD
Odpisz
4 października 2025, 21:15
BYO
Odpisz
2 października 2025, 20:05
1200 to nadal duzo lol
Wolalbym sobie sam zrobic z jakis zajebistych desek
Odpisz
4 października 2025, 14:26
@pawelec323232e2: jako stolarz powiem tak, jak masz umiejętności wiedze i narzędzia to z głupich dech sosnowych z palet możesz zrobić ławkę co jak będziesz regularnie zabezpieczał ją 2 razy w roku to powinna ci wytrzymać do końca życia
Odpisz
4 października 2025, 14:42
@pvp17: wiemXD nieraz takie rzeczy robilem
Odpisz