memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
3 października 2025, 17:19
Zajebiście by było wstawać o 6:55
Odpisz
6 października 2025, 11:47
@Jadeja: a jeszcze lepiej o 6:56
6 października 2025, 19:45
@kolkav5: no ba!
5 października 2025, 21:25
Ja miałem dzisiaj na odwrót. Myślałem, że jest już może po 8, a tu prawie 14
5 października 2025, 20:11
najlepiej nie ważńe na którą wstajesz to to że jak obudzisz się jakąś godzinę wczęśniejj i się cieszysz głupio że możesz jeszcze pospać
3 października 2025, 17:38
Ja robie co chce i często mam tak ze nie chce mi sie juz spac a budze sie o 2.. I takie o k...aaa musze jeszcze spaac Serio nie mam nic do roboty NIC NIC A NIC
5 października 2025, 23:51
@pawelec323232e2: Kto k...a pytał.
6 października 2025, 06:45
@Moje_Rysunki12: płacz
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież3 października 2025, 17:19
Zajebiście by było wstawać o 6:55
Odpisz
6 października 2025, 11:47
@Jadeja: a jeszcze lepiej o 6:56
Odpisz
6 października 2025, 19:45
@kolkav5: no ba!
Odpisz
5 października 2025, 21:25
Ja miałem dzisiaj na odwrót. Myślałem, że jest już może po 8, a tu prawie 14
Odpisz
5 października 2025, 20:11
najlepiej nie ważńe na którą wstajesz to to że jak obudzisz się jakąś godzinę wczęśniejj i się cieszysz głupio że możesz jeszcze pospać
Odpisz
3 października 2025, 17:38
Ja robie co chce i często mam tak ze nie chce mi sie juz spac a budze sie o 2.. I takie o k...aaa musze jeszcze spaac
Serio nie mam nic do roboty NIC NIC A NIC
Odpisz
5 października 2025, 23:51
@pawelec323232e2: Kto k...a pytał.
Odpisz
6 października 2025, 06:45
@Moje_Rysunki12: płacz
Odpisz