Nie polecam tej gry, jest bardzo słaba - 5000 godzin
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Pozdrawiam świetliki
Tacy to pożyją
Ikony
Trzeba brać osobną torbę
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 października 2025, 07:23
To bardziej ,, Gra zmarnowała mi życie" - 20 tys godzin i dalej w nią pyka
Odpisz
7 października 2025, 20:51
Profesjonalna recka
Odpisz
7 października 2025, 20:25
Ja i Sims 4 XD
Co prawda głównie mam włączony ekran i sobie gdzieś idę, poczekać aż znowu zacznie mi się grać, bo jak już się długo ładowało, to po co marnować włączoną grę po ładowaniu ekranu? XD
Odpisz
7 października 2025, 18:59
Odpisz
Edytowano - 7 października 2025, 18:55
Dzisiaj Steam się wywalił btw
Odpisz
6 października 2025, 23:07
250 dni po 8 godzin
Odpisz