Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Najbardziej realistyczny spośród modów
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Niezniszczalne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 października 2025, 11:27
Ostatnio mieliśmy taką sytuację w pracy.
Każdy podchodzi do kantyny, zamawia co jest dzisiaj w ofercie i wychodzi.(Codziennie coś innego)
Podchodzi jeden i pyta co jest. A co to za mięso? A ta kanapka z czym jest? A wracając do mięsa, było smażone na ojeju? A jakim?
Widać było że już nawet babka za ladą ma ochotę wyjść i sprzedać mu kopa..
Odpisz
15 października 2025, 13:32
@Grayland: Ktoś, kto sam doświadczył alergii lub chorób związanych z odżywianiem ma cierpliwość do ludzi, którzy nie ufają kanapkom i olejom.
Odpisz
Edytowano - 15 października 2025, 22:21
@Grayland: klient nasz pan, musi być usatysfakcjonowany, bo pójdzie do konkurencji
Odpisz
16 października 2025, 12:14
Gdyby chodziło tylko o to, rozumiem. Ale mamy na tej zmianie tylko 15 minut przerwy, a on i tak nic nie zamawiał tylko był ciekawy... Specjalnie otworzyli kolejną kasę by ludzie mieli czas coś zjeść.
Odpisz
16 października 2025, 12:16
@BUMPYSIA: To zakładowa kantyny. Nie ma konkurencji. A nawet gdyby była, nie dostal byś tam dwudaniowego obiadu za 3.50...
Odpisz
16 października 2025, 14:00
@Grayland: No rozumiem. :)
Odpisz
18 października 2025, 00:05
@Grayland: A może po uzyskaniu odpowiedzi stwierdził że nie powinien tego jeść i dlatego nie zamówił???
Odpisz
19 listopada 2025, 21:47
On nie ma żadnych Alergii. Sam go pytałem. Był po prostu ciekawy. Codziennie to samo, już od miesiąca.
Jadłeś kiedyś obiad w ciągu minuty, czekając niemal 15 w kolejce? Na nocnej zmianie po zaledwie 3 godzinach snu?
Odpisz
Edytowano - 20 listopada 2025, 09:02
@Grayland: Powiedział Ci, że był pi prostu ciekawy? Oprócz alergii są jeszcze wszelkiego rodzaju zaburzenia odżywiania, wybiórczość pokarmowa. Znam ludzi, którzy mają bardzo wąski zakres tolerancji na smaki i większość jedzenia ich brzydzi. Możliwe, że typ po prostu był bucem, nie przeczę, zwyczajnie mam w głowie różne możliwości.
Odpisz
15 października 2025, 10:17
Ale ktoś musiał mieć zajebiście rozbujanego ego by nazwać ketchup z majonezem i dodatkami sosem TYSIĄCA wysp
Odpisz
15 października 2025, 10:30
@Lacoste: Nazwałby sos swoim imieniem, jakby miał wybujałe ego. Jak Cezar, który nazwał sałatkę na swoją cześć.
Odpisz
15 października 2025, 10:44
Albo Schodow, który nazwał swoim imieniem wszystkie klatki w blokach
Odpisz
15 października 2025, 13:29
@Lacoste: Ten to dopiero miał ego!!
Odpisz