Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Grayland

15 października 2025, 11:27

Ostatnio mieliśmy taką sytuację w pracy.
Każdy podchodzi do kantyny, zamawia co jest dzisiaj w ofercie i wychodzi.(Codziennie coś innego)
Podchodzi jeden i pyta co jest. A co to za mięso? A ta kanapka z czym jest? A wracając do mięsa, było smażone na ojeju? A jakim?

Widać było że już nawet babka za ladą ma ochotę wyjść i sprzedać mu kopa..

Avatar
Rudy_Kruliczek_

15 października 2025, 13:32

@Grayland: Ktoś, kto sam doświadczył alergii lub chorób związanych z odżywianiem ma cierpliwość do ludzi, którzy nie ufają kanapkom i olejom.

Avatar BUMPYSIA

Edytowano - 15 października 2025, 22:21

@Grayland: klient nasz pan, musi być usatysfakcjonowany, bo pójdzie do konkurencji

Avatar Grayland

16 października 2025, 12:14

Gdyby chodziło tylko o to, rozumiem. Ale mamy na tej zmianie tylko 15 minut przerwy, a on i tak nic nie zamawiał tylko był ciekawy... Specjalnie otworzyli kolejną kasę by ludzie mieli czas coś zjeść.

Avatar Grayland

16 października 2025, 12:16

@BUMPYSIA: To zakładowa kantyny. Nie ma konkurencji. A nawet gdyby była, nie dostal byś tam dwudaniowego obiadu za 3.50...

Avatar
Rudy_Kruliczek_

16 października 2025, 14:00

@Grayland: No rozumiem. :)

Avatar Beowulf_

18 października 2025, 00:05

@Grayland: A może po uzyskaniu odpowiedzi stwierdził że nie powinien tego jeść i dlatego nie zamówił???

Avatar Grayland

19 listopada 2025, 21:47

On nie ma żadnych Alergii. Sam go pytałem. Był po prostu ciekawy. Codziennie to samo, już od miesiąca.

Jadłeś kiedyś obiad w ciągu minuty, czekając niemal 15 w kolejce? Na nocnej zmianie po zaledwie 3 godzinach snu?

Avatar
Rudy_Kruliczek_

Edytowano - 20 listopada 2025, 09:02

@Grayland: Powiedział Ci, że był pi prostu ciekawy? Oprócz alergii są jeszcze wszelkiego rodzaju zaburzenia odżywiania, wybiórczość pokarmowa. Znam ludzi, którzy mają bardzo wąski zakres tolerancji na smaki i większość jedzenia ich brzydzi. Możliwe, że typ po prostu był bucem, nie przeczę, zwyczajnie mam w głowie różne możliwości.

Avatar Lacoste

15 października 2025, 10:17

Ale ktoś musiał mieć zajebiście rozbujanego ego by nazwać ketchup z majonezem i dodatkami sosem TYSIĄCA wysp

Avatar
Rudy_Kruliczek_

15 października 2025, 10:30

@Lacoste: Nazwałby sos swoim imieniem, jakby miał wybujałe ego. Jak Cezar, który nazwał sałatkę na swoją cześć.

Avatar Lacoste

15 października 2025, 10:44

Albo Schodow, który nazwał swoim imieniem wszystkie klatki w blokach

Avatar
Rudy_Kruliczek_

15 października 2025, 13:29

@Lacoste: Ten to dopiero miał ego!!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Najbardziej realistyczny spośród modów

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Niezniszczalne

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka