Kiedyś starano się jak najlepiej, mimo ograniczeń. Teraz to na szybko, myk, myk byle by było
Jako przykład macie simsy. dwójeczka jak na kartofle to była ponad poziomiem, dali z siebie wszystko, a czwórka - masz kompa atomowego i gra i tak zmarnowana, marnotrawstwo
Komentarze
OdświeżEdytowano - 22 października 2025, 20:53
Kiedyś starano się jak najlepiej, mimo ograniczeń. Teraz to na szybko, myk, myk byle by było
Jako przykład macie simsy. dwójeczka jak na kartofle to była ponad poziomiem, dali z siebie wszystko, a czwórka - masz kompa atomowego i gra i tak zmarnowana, marnotrawstwo
Odpisz
16 października 2025, 02:42
Oczywiście jest to pi*rdolenie i wszyscy o tym wiemy.
Odpisz