szczerze te zero cukru nie są złe rzeczy czy to jedzenie czy napoje od momentu picia zero np coli to zwykła dla mnie smakuje tak słodko jak bym sam cukier żarł
@pvp17: nie ma co porównywać napojów zero, a przepisów (często z dupy), w których jedyna słodycz to 0.5kg erytrytolu bez sensownych proporcji i połączenia z innymi składnikami
Komentarze
Odśwież31 października 2025, 21:06
szczerze te zero cukru nie są złe rzeczy czy to jedzenie czy napoje od momentu picia zero np coli to zwykła dla mnie smakuje tak słodko jak bym sam cukier żarł
Odpisz
4 listopada 2025, 07:16
@pvp17: nie ma co porównywać napojów zero, a przepisów (często z dupy), w których jedyna słodycz to 0.5kg erytrytolu bez sensownych proporcji i połączenia z innymi składnikami
Odpisz