Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tacy sami, a ściana między nami
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Mało znany szczegół
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 października 2025, 08:08
Anantashesha - osoba dziwna, o poglądach lewackich, nienawidząca wszystkiego co normalne, prawe, patriotyczne, nienawidzi wszystkich, którzy nie są lewakami i to skrajnymi lewakami, życzy śmierci m.in. rodzicom (najpewniej nie tylko swoim), uważa się za kogoś ponad wszystkimi.
Lewak, ale używa słowa "amen" o.0
Nie rozumiem dlaczego wciąż ma dostęp do jeja
Odpisz
25 października 2025, 16:01
@malinowy_kot: mnie tam lubiła przez pewien czas, a jestem kapitaluchem elitarystą
Odpisz
25 października 2025, 18:25
To że nie chcę się z tobą kolegować nie znaczy że cię nienawidzę. Nadal bym walczyła za twoją wolność, tak jak za wolność każdego.
Kot szczuje na mnie bzdurami. Nie nienawidzę nikogo, nikomu nie życzę śmierci i nie k*rwa, nie uważam się za kogoś ponad kimkolwiek innym.
Ale oczywiście że prawak który w życiu na oczy nie widział takich pojęć jak kultura bycia czy merytoryczny argument będzie pisał takie rzeczy
Btw. słowo amen jest normalnym słowem i nie jest zarezerwowane dla prawaków. Nawet gdyby było nierozerwalnie związane z religią, a nie jest, to wyobraź sobie kocurze że religia też nie jest zarezerwowana dla prawaków.
Odpisz
Edytowano - 25 października 2025, 19:53
@Anantashesha: Wiem
Odpisz
25 października 2025, 21:10
Ale kocur nie wie, to piszę
Odpisz
31 października 2025, 09:59
@Anantashesha: a socjalizm nie walczył z religia?
Odpisz
31 października 2025, 12:44
@Schabowy_nie_mielony: Co to znaczy "socjalizm walczył"?... Socjalizm jest systemem politycznym, nie ma żadnej podmiotowości. To tak jakby powiedzieć "kolor niebieski walczył".
Odpisz
3 listopada 2025, 07:41
@Anantashesha: inaczej. Czy częścią systemu socjalistycznego nie była ateizacja Państwa? Jak PZPR zwalczał kościół w PRL-u?
Odpisz
3 listopada 2025, 14:57
@Schabowy_nie_mielony: Nie jest to inherentna cecha socjalizmu.
Odpisz
29 października 2025, 02:09
A gdyby to był Ahmed czy inny Hindus....
Odpisz
24 października 2025, 23:50
Ej ja jestem jakiś poj...ny, że uważam że to co najmniej niestosowne żeby odzywać się do obcych ludzi "myszeczko" nawet jak są znacząco młodsi od ciebie? K...a, dawaj normalnie po imieniu. I uczniowie też powinni się do nauczycieli zwracać po imieniu bo "pan" i "pani" to feudalna pozostałość językowa która nie ma już realnego zastosowania i tworzy podziały które nie mają solidnego uzasadnienia
Odpisz
25 października 2025, 03:07
Amen!
Odpisz
25 października 2025, 15:09
Nie zgodzę się z per "pan/pani"
Odpisz
25 października 2025, 15:59
@kolkav5: dlaczego?
Odpisz
25 października 2025, 17:49
ponieważ jest to oznaka szacunku klasyczna w kulturze polskiej
nie wyobrażam sobie sytuacji, gdzie dziecko np. 2 klasa podstawówki mówi do nauczyciela coś w stylu
"Ej Krzysiek mam problem z zadaniem 2"
Odpisz
25 października 2025, 17:51
przesadą jest dla mnie, to że niektórzy nauczyciele życzą sobie nazywania ich "szanownym Panem profesorem", ale per Pan/Pani to podstawowy zwrot, który należy się wszystkim według mnie.
Odpisz
25 października 2025, 18:26
@kolkav5: To niech to działa w obie strony, a nie że jedna osoba na walić z wywyższeniem a druga k*rwa myszeczko.
Odpisz
25 października 2025, 19:03
@Anantashesha: z "myszeczko" nigdy się nie spotkałem, nawet w przedszkolu nikt tak nie mówi
Odpisz
25 października 2025, 19:55
@kolkav5: Mam na myśli zmianę kultury, nie bycie niekulturalnym
Odpisz
25 października 2025, 21:11
@kolkav5: Hiperbola.
Odpisz
26 października 2025, 10:06
Zamiana "Pan/Pani" na "ej Ty" nie wydaje mi się zmianą na lepsze
Odpisz
26 października 2025, 17:20
@kolkav5: Czemu? Do kolegów jak mówisz?
Odpisz
27 października 2025, 00:54
@kolkav5: Nie wydaje ci się tylko dlatego, że jesteś w kulturze, w której ci się nie wydaje. W angielskim to normalne
Odpisz
27 października 2025, 15:34
Co kraj to obyczaj, we wielu krajach anglojęzycznych do nauczyciela jest stosowany "Miss/Mister".
Odpisz
27 października 2025, 19:27
@Anantashesha: Na pewno nie "ej Ty", poza tym nie każdy to mój kolega.
Odpisz
27 października 2025, 21:26
@kolkav5: Po angielsku formy grzecznościowe stosuje się tylko i wyłącznie w formie zwrotu bezpośredniego, ale zaimki osobowe są jak najbardziej dopuszczalne na przykład "Miss Luvscox, you said we had homework" i tak dalej. Tylko po polsku jest tak kretyńsko że musisz to Pan/Pani wciskać w miejsce każdego zaimka.
Odpisz
27 października 2025, 23:30
@Anantashesha: Literalnie nieefektywność językowa. Na ...j sobie marnować energie płuc fr
Odpisz
28 października 2025, 00:37
Dla mnie sam pomysł tego że z dorosłością na człowieka spływa jakiś dodatkowy szacunek jest idiotyczne. Wszystko znowu sprowadza się do tego że traktujemy dzieci jak podludzi.
Odpisz
Edytowano - 28 października 2025, 03:04
@Anantashesha: +1, zbyt dużo widziałem w życiu dorosłych ludzi którzy byli mniej kompetentni w jakiejś dziedzinie od niektórych 14 latków, a wypowiadali się o niej ex cathedra jakby byli od tych dzieciaków lepsi
polityka to zresztą koronny przykład
Odpisz
28 października 2025, 07:27
Czuję w kościach że mówisz z doświadczenia.
Odpisz
28 października 2025, 08:00
@Anantashesha: maybe maybe maybe
Odpisz
28 października 2025, 08:57
🫂
Odpisz
24 października 2025, 21:58
Myszka nie wiedziałem, że pracujesz jako taksówkarz i przeszedłeś operację zmiany płci
Odpisz
24 października 2025, 23:05
>:(
Odpisz
25 października 2025, 19:57
lmao
Odpisz
25 października 2025, 08:05
Eh, za moich czasów to były tylko zdrobnienia imion, ale kurna w przedszkolu i max klasach 1-3 podstawówki
Odpisz
24 października 2025, 22:00
skibidijhacek
Odpisz
24 października 2025, 20:21
Jak ja nie lubiłam jak się nauczyciele tak do nas zwracali. Żadnych robaczków, myszek itd
Odpisz