Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Powodzenia
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Dobrze czasem się oderwać
Nie znoszę kleszczy
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 października 2025, 21:11
to nie jest az takie trudne
Odpisz
26 października 2025, 21:12
@Kj0603: jest
Odpisz
26 października 2025, 21:15
@Kolo_killer: nie
Ja co 2 dni biegam i robie po 50.przysiadow 10 papek minute deski i 20 brzuszkow
(Nie duzo ale mi wystarczy)
A dieta tez jest latwa do utrzymania
No dzis nie zjadlem kebsa a moglem z ziomkami
Po prostu patrzylem jak jedza
Odpisz
26 października 2025, 21:17
@Kj0603: nawet złomek tak nie ściemniał zygzakowi
Odpisz
26 października 2025, 21:19
@Kolo_killer: nuh nie sciemniam
Odpisz
26 października 2025, 21:20
@Kolo_killer: to ze ty nie masz na tyle silnej woli nie znaczy ze inni tez taka maja
Odpisz
Edytowano - 26 października 2025, 21:20
@Kj0603: jest
to jest takie trudne
Odpisz
26 października 2025, 21:21
@Kj0603: trochę przykre, że musiałeś patrzeć jak jedzą
Odpisz
26 października 2025, 21:22
@jbartosik: dobra to teraz zrobie 50 przysiadow 10 pompek minute deski i 20 brzuszkow nagram to i wysle na dc
Nawet po calym dniu chodzenia moge to zrobic
Odpisz
26 października 2025, 21:22
@Kj0603: nie o to chodzi
nieważne
Odpisz
26 października 2025, 21:23
@isometrician: nie przykre
Wole popatrzec jak jedza niz pozniej doslownie wstydzic sie sciagniecia bluzy
Odpisz
26 października 2025, 21:25
@Kj0603: przysiady zrobione
Odpisz
26 października 2025, 21:30
@Kj0603: brzuszko sonczone
Teraz najtrudniejsze czyli pompki
Odpisz
26 października 2025, 21:37
@Kj0603: jest
Odpisz
26 października 2025, 21:39
@Kolo_killer: nie bylo mi przykro
Odpisz
26 października 2025, 21:41
@Kj0603: jest takie trudne
Odpisz
26 października 2025, 21:42
@Kj0603: jest takie trudne
Odpisz
26 października 2025, 21:46
@jbartosik: negativd
Odpisz
26 października 2025, 21:47
@Kj0603: chciałbym aby to było takie k...a proste
Odpisz
26 października 2025, 21:48
@Kolo_killer: nuh uh
Odpisz
26 października 2025, 21:49
@Kj0603: jest takie trudne
Odpisz
26 października 2025, 21:50
@jbartosik: dla mnie jest
Wystarczy nienawidzic swojej budowy tak bardzo ze najchetniej bys sie zabil
Mnie to motywuje
Odpisz
26 października 2025, 21:51
@Kolo_killer:
Odpisz
26 października 2025, 21:51
@Kj0603: tylko dla ciebie jest
Odpisz
26 października 2025, 21:52
@jbartosik: twoje cialo magicznie sie nie naprawi
Nic sie samo nie zrobi
Musisz ruszyc dupe
Odpisz
26 października 2025, 21:53
@Kj0603: jakby to było takie proste
Odpisz
26 października 2025, 21:53
@Kj0603: jest takie trudne
Odpisz
27 października 2025, 11:41
@Kj0603: To że ty masz tyle silnej woli, to nie znaczy, że inni też tak mają.
Odpisz
30 października 2025, 20:09
@jbartosik: dla mnie trudne było by przestać
Odpisz
26 października 2025, 21:10
zamieniają nam Oliego w 30 letniego spaślucha 😭
Odpisz
26 października 2025, 21:12
@BlackMorbius61: "Spaślucha"
Odpisz