Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Dobrze czasem się oderwać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jakby trochę nie fair
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 października 2025, 11:38
Do mięs często serwuje się np. konfiturę z żurawiny. To raczej klasyczne połączenie.
Odpisz
27 października 2025, 15:01
Fuj. Mięso to mięso. Powinno być mięsiste. Słone, pikantne, nie słodkie.
Odpisz
27 października 2025, 21:43
@Figarus: To może - wiem że to bardzo radykalny pomysł dla ciebie, ale może - nie obrzydzaj innym tego co lubią tylko po prostu jedz jak lubisz?
Odpisz
27 października 2025, 21:44
@Anantashesha: Gdzie, przepraszam, obrzydzam?
Odpisz
27 października 2025, 21:44
@Figarus: "Fuj" i konstrukcja z "powinno".
Odpisz
27 października 2025, 23:39
@Figarus: Mięsiste, słone, pikantne, a obok żurawina - nie ma problemu. Polecam schab faszerowany suszonymi śliwkami. :* :* :*
Odpisz
29 października 2025, 19:47
rzuciłem kiedyś kiwi na pizze, absolutnie nie żałuję
Odpisz
30 października 2025, 04:30
@BUMPYSIA: Brzmi zaj*biście
Odpisz
27 października 2025, 10:02
Truskawka to nie owoc leśny
Odpisz
28 października 2025, 10:59
@DHF1232: Czerwone za prawdę
Odpisz
27 października 2025, 21:42
Brzmi yummy, słodkie z mięsnym to jedno z najlepszych połączeń. Bardzo lubię na przykład pizzę z miodem, kiedyś jadłam też z sokiem malinowym i była zaj*bista, myślę że steki z owocami byłyby super.
Odpisz
27 października 2025, 23:42
@Anantashesha: Albo kurczak słodko-kwaśny...
Odpisz
28 października 2025, 00:35
Yummy!
Odpisz
27 października 2025, 17:35
Ja tam wolę dobrze wypieczone ale też z owocami leśnymi.
Odpisz
27 października 2025, 10:26
Jadłem kiedyś na grilu karkówkę z borówkami i to rzeczywiście jest zajebiste.
Odpisz
27 października 2025, 10:04
Jejany hrtkos
Odpisz