Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie po oczach
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Dobrze czasem się oderwać
Równi i równiejsi
Nieuczciwa ocena
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 listopada 2025, 09:04
rel
ale niezbyt lubię tak chodzić
wolę spódniczki
ale do tego trzeba by zrobić coming out przed rodzicami a oni na pewno nie będą tego pochwalić
jedyna nad czym się zastanawiam to czy mi zabronią czy powiedzą ze to moje życie
Odpisz
9 listopada 2025, 16:00
@jbartosik:
Odpisz
9 listopada 2025, 16:07
@Kawento: co?
Odpisz
2 listopada 2025, 17:12
„Póki jest powyżej zera to można”
Zasłyszane na szkolnym korytarzu
Odpisz
9 listopada 2025, 09:05
@Traktor_is_back: zgadzam się
fun fact jako mattiz preferuje Kelviny od stopni Celsjusza
Odpisz
2 listopada 2025, 17:09
po co się ubierać żeby przejść z minute albo 3 min i znów się rozbierać i się męczyć
Odpisz
4 listopada 2025, 10:55
@Racibor: mi tam w środku też zimno
Odpisz
3 listopada 2025, 08:33
Odpisz
3 listopada 2025, 00:01
Mój brat tak bardzo
Odpisz
2 listopada 2025, 19:39
Ja tam mam odwrotnie
Nawet latem chodzę w długich spodniach
Odpisz
2 listopada 2025, 19:04
Tak, to ja.
Odpisz
2 listopada 2025, 17:32
To dosłownie ja
Odpisz
2 listopada 2025, 17:03
Ja!
Odpisz
2 listopada 2025, 16:24
Jak mu wygodnie to ch*j, niech chodzi. Gorzej jak ma biedę w domu.
Odpisz
2 listopada 2025, 17:32
@Anantashesha: to się prosi o katar
Odpisz
2 listopada 2025, 20:23
@Boberek00: To mit. Przeziębienie nie jest skorelowane bezpośrednio z zimnem. Powiązanie bierze się stąd że zimą częściej przebywamy w pomieszczeniach z większą liczbą ludzi i choroba łatwiej się roznosi.
Odpisz
2 listopada 2025, 16:05
Odpisz