Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar megabolt22

6 września 2014, 21:07

A czo to za dwie kropeczki w domku? ;-;

Avatar TypowyPolak

6 września 2014, 21:09

@megabolt22: Chyba piłeczki ping-pong'owe ;D

Avatar CytrynowaGruszka

6 września 2014, 23:30

@TypowyPolak: taa piłeczki ale trochę takie dupne xD

Avatar TheGreatcat

7 września 2014, 08:37

@megabolt22: To oczy potwora który czeka aż zgaśnie światło XD

Avatar Tymoslaw0

26 maja 2015, 13:30

@TheGreatcat: To jest the rake!

Avatar fufon

7 września 2014, 16:54

Ciekawe po co mu zabawki dla dzieci w piwnicy?

Avatar Neronixu

6 września 2014, 21:03

Ktoś może wytłumaczyć?

Avatar TypowyPolak

6 września 2014, 21:05

@Neronixu: Jak pomalował nie może teraz wyjść z piwnicy bo farba mokra

Avatar mrklorens

6 września 2014, 21:06

@TypowyPolak: dzięki ja też nie rozumiałem

Avatar Mariano_italiano

6 września 2014, 21:43

@Neronixu: To sobie z Klorensem możecie rączkę podać i dołączyć do kolegi w piwnicy...

Avatar TruckerGT

6 września 2014, 23:31

@TypowyPolak: Bardzo ci dziękuję też nie wiedziałem

Avatar Neronixu

7 września 2014, 09:44

@TypowyPolak: Dzięki xd

Avatar chupacabra001

7 września 2014, 11:32

@TypowyPolak: Dawno nie widziałem tylu strzałek pod jednym komentarzem. : ) Brawo.

Avatar TypowyPolak

7 września 2014, 11:32

@chupacabra001: Dziękuje :)

Avatar
Konto usunięte

7 września 2014, 11:05

zagrajmy w grę

Avatar jakubnowak98

7 września 2014, 06:42

Bo nie obłożyłeś ścian, podłogi itp. folią.

Avatar Atom123

6 września 2014, 23:42

powodzenia przy wchodzeniu . A jak nie to milej nocy w piwnicy
:)

Avatar PAULIOX

6 września 2014, 23:26

Ja mam drugie wyjście z piwnicy do ogrodu :p

Avatar
Konto usunięte

6 września 2014, 23:18

głupi hejterzy :(

Avatar
Konto usunięte

6 września 2014, 22:14

pomalował a schody do piwnicy z ktorej zrobił zdjecie już po pomalowaniu :P
he's an idiot!!!!!

Avatar
Konto usunięte

6 września 2014, 21:30

Następnym razem dobrze pomyśl zanim za coś się weźmiesz -.-

Avatar dustin2001

6 września 2014, 21:14

A mogłeś malowac od dołu. Najpierw pierwszy stopień dopiero następne, może byś się przewrócił, ale jest większa szansa, że trafisz na górę.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Najbardziej realistyczny spośród modów

To będzie bolało

Młodzi gniewni

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka