Pogódź się z tym, staruszku!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Z klasą się trzeba urodzić
Nieuczciwa ocena
To będzie bolało
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 marca 2021, 10:54
Yezus no czemu to jest w anime
Odpisz
6 września 2014, 21:52
Jedna moich ulubionych bajek/anime z dzieciństwa :)
Odpisz
6 września 2014, 21:55
Toż to normalna kreskówka jest ;-;
Odpisz
7 września 2014, 12:50
to skoro to jesr twoja bajka dzieciństwa to ile ty masz lat?
Odpisz
7 września 2014, 13:28
Ale wiesz że to jest inny sezon z innym avatarem. Ta seria powstała dość nie dawno.
Odpisz
7 września 2014, 14:19
@TimekPL123: 16, dla mnie dzieciństwo juz dawno się sjonczylo
Odpisz
7 września 2014, 14:20
@TimekPL123: *skończyło
Odpisz
9 września 2014, 19:53
gif pochodzi z avatara; legendy Korry, który powstał w 2012r. xD
Odpisz
9 września 2014, 20:55
@kezsss: Avatar: Legenda Aanga miała premierę w Polsce w 2008 roku . _.
Odpisz
9 września 2014, 20:56
@kezsss: Teraz się kapłem że to inna seria :_:
Odpisz
13 września 2014, 12:38
no właśnie, to jest legenda korry sezon 3 który dopiero co ma wyjść
Odpisz
7 września 2014, 20:45
Avatar:legenda Korry
Odpisz
6 września 2014, 21:55
Kto odwrócił głowę by to przeczytać?
Odpisz
6 września 2014, 22:03
@KingsMax: ja nie muszę
Odpisz
6 września 2014, 21:14
Powinno być "Handluj z tym" =D
Odpisz
6 września 2014, 21:32
@Soberker: deal with it znaczy handluj z tym =)
Odpisz
6 września 2014, 21:39
@Egzi01: A nazwa mówi "pogódź się z tym" *-*
Odpisz
6 września 2014, 23:05
@Soberker: a ja sprawdziłem w idiotycznym tłumaczu i tam jest "sobie z tym poradzić"
Odpisz
6 września 2014, 23:44
@mrklorens: YODA: "Pytanie jedno mam jeszcze, dlaczego w dół strzałki za nic :( dostaję?
Odpisz
7 września 2014, 06:55
@Soberker: to jeja tutaj jak się pomylisz to musisz mieć strzałkowe tsunami
Odpisz
7 września 2014, 07:53
@mrklorens: Tak, a w niczym się nie pomyliłem, zawsze jest mem "handluj z tym" -.-
Odpisz
7 września 2014, 10:42
@Soberker: Deal to handel... Angielski się kłania. Niczyja wina że korzystasz z google tłumacza.
Odpisz
7 września 2014, 11:19
@skate07071: DEAL WITH IT = SPRÓBUJ Z TYM. Ale wy inteligenci i tak powiecie "handluj z tym", bo deal ma tylko jedno znaczenie. Koniec
Ironie zażywać z dużą dawką dystansu.
Odpisz
7 września 2014, 11:34
@Mozgowiec: Przecież deal to transakcja. Inaczej mówimy na to handel, bo już prawie nikt takiego określenia nie używa.
Odpisz
Edytowano - 7 września 2014, 11:40
@skate07071: Właśnie dlatego każdy używa "handluj z tym". Deal ma wiele znaczeń i tu nie chodzi o handel.
Odpisz
7 września 2014, 13:24
@Mozgowiec: Okulary Ci prawdę powiedzą.
Odpisz