Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar eugeniusz_krab_220

9 kwietnia 2025, 15:59

I właśnie dlatego większość księżniczek Disneja ma makijaż...

Avatar
Konto usunięte

29 lipca 2020, 09:37

Avatar nimo2001

23 września 2015, 14:00

Wygląda jak Elastina z Iniemamocni

Avatar CukiereczeQ

4 kwietnia 2016, 19:05

Avatar nimo2001

4 kwietnia 2016, 22:47

@CukiereczeQ: jak to nie...

Avatar kronim

11 grudnia 2015, 16:30

wygląda młodziej

Avatar
Konto usunięte

13 września 2015, 17:33

Postać Elsy bardziej podoba mi się bez makijażu, jest naturalna (o ile postać z bajki może taka być) i ten makijaż w oczy nie kłuje.

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2015, 13:29

Ja.. nie chciałam tego zobaczyć... Niestety nie mogę powiedzieć "moje dzieciństwo...". Za stara jestem.

Avatar Arald98

1 maja 2015, 14:28

i teraz to pytanie: Jak ona się malowała, nie mając dostępu do... niczego

Avatar kroljanjulian

28 czerwca 2015, 17:05

@Arald98:
1.nosiła rękawice
2.może miała kosmetyki w swoim pokoju(albo po matce je dostała)

Avatar tomala34

8 maja 2015, 20:54

Nomakeup elsy wygląda męsko.

Avatar Kuziemek

20 lutego 2015, 14:17

Po prawej to jeszcze brzuch dorobić i już wygląda, jak w ciąży.

Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2015, 19:58

To jest po prostu inna Elsa...(:-)

Avatar martula1078

16 grudnia 2014, 18:46

Wygląda jak odchudzona *CHA,CHA*!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar SweetieBelle

29 września 2014, 15:59

Ale rzęsy to mogły być grubsze.... Skoro Elsa ma 21 lat, to nie powinna tak wyglądać bez makijażu....

Avatar Ahakochamlol

8 września 2014, 22:51

Jak makijaż może pogrubić włosy! ?!(wiem że będzie pełno strzałek w dół ale trudno)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar LamaBogusia

14 września 2014, 16:23

@Ahakochamlol: Wiesz, teraz wszystko jest możliwe, może jakieś pianki czy coś w tym stylu? ;)

Avatar Ahakochamlol

14 września 2014, 21:06

@LamaBogusia: Wiem wiem

Avatar hvkjxbyh

5 września 2014, 17:34

widzę że tapetę udało się zdrapać tylko z ust i oczu a ze skóry już nie chciała zejść ( chodzi mi o te podkłady i inne takie)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar DanateDMC

9 września 2014, 19:08

co do diabła? Przecież piep**yki to te czarne punkty na skórze (nie mylić z piegami) czemu jest na to cenzura?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 10 września 2014, 14:09

@DanateDMC: nie mam pojęcia

Avatar wolwerine

9 września 2014, 20:47

lece po kanapki, zrobie sobie z pasztetem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Trzeba brać osobną torbę

Nie są aż takie pyszne

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka