Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Trzeba brać osobną torbę
Nie są aż takie pyszne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 kwietnia 2025, 15:59
I właśnie dlatego większość księżniczek Disneja ma makijaż...
Odpisz
29 lipca 2020, 09:37
Odpisz
23 września 2015, 14:00
Wygląda jak Elastina z Iniemamocni
Odpisz
4 kwietnia 2016, 19:05
@nimo2001:
Odpisz
4 kwietnia 2016, 22:47
@CukiereczeQ: jak to nie...
Odpisz
11 grudnia 2015, 16:30
wygląda młodziej
Odpisz
13 września 2015, 17:33
Postać Elsy bardziej podoba mi się bez makijażu, jest naturalna (o ile postać z bajki może taka być) i ten makijaż w oczy nie kłuje.
Odpisz
6 sierpnia 2015, 13:29
Ja.. nie chciałam tego zobaczyć... Niestety nie mogę powiedzieć "moje dzieciństwo...". Za stara jestem.
Odpisz
1 maja 2015, 14:28
i teraz to pytanie: Jak ona się malowała, nie mając dostępu do... niczego
Odpisz
28 czerwca 2015, 17:05
@Arald98:
1.nosiła rękawice
2.może miała kosmetyki w swoim pokoju(albo po matce je dostała)
Odpisz
8 maja 2015, 20:54
Nomakeup elsy wygląda męsko.
Odpisz
20 lutego 2015, 14:17
Po prawej to jeszcze brzuch dorobić i już wygląda, jak w ciąży.
Odpisz
7 stycznia 2015, 19:58
To jest po prostu inna Elsa...(:-)
Odpisz
16 grudnia 2014, 18:46
Wygląda jak odchudzona *CHA,CHA*!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
29 września 2014, 15:59
Ale rzęsy to mogły być grubsze.... Skoro Elsa ma 21 lat, to nie powinna tak wyglądać bez makijażu....
Odpisz
8 września 2014, 22:51
Jak makijaż może pogrubić włosy! ?!(wiem że będzie pełno strzałek w dół ale trudno)
Odpisz
8 września 2014, 22:58
@Ahakochamlol: takie czasy nawet włosy ulegają ;-;
Odpisz
Edytowano - 9 września 2014, 15:09
@Ahakochamlol: jakie włosy jeśli ci chodzi o rzęsy to są takie kosmetyki ciągle widze ich reklamy w tv
Odpisz
9 września 2014, 22:00
Chodzi mi o zwykłe włosy wyrastające z głowy
Odpisz
10 września 2014, 14:08
@Ahakochamlol: nie widzę żeby były pogrubione
Odpisz
10 września 2014, 21:24
To sie dobrze przyparz
Odpisz
Edytowano - 11 września 2014, 17:32
@Ahakochamlol: nie widzę włosy są takie same na obu zdjęciach
Odpisz
11 września 2014, 22:41
To slepy jestes -.-
Odpisz
Edytowano - 12 września 2014, 13:51
@Ahakochamlol: albo ty masz przywidzenia -,-
Odpisz
12 września 2014, 22:25
No chyba racej nie -.-
Odpisz
13 września 2014, 15:27
@Ahakochamlol: mów sobie co chcesz ale ja nie widzę różnicy włosów
Odpisz
13 września 2014, 23:18
Ok ty tez mow co chcesz ale ja widze rożnice
Odpisz
14 września 2014, 16:23
@Ahakochamlol: Wiesz, teraz wszystko jest możliwe, może jakieś pianki czy coś w tym stylu? ;)
Odpisz
14 września 2014, 21:06
@LamaBogusia: Wiem wiem
Odpisz
5 września 2014, 17:34
widzę że tapetę udało się zdrapać tylko z ust i oczu a ze skóry już nie chciała zejść ( chodzi mi o te podkłady i inne takie)
Odpisz
8 września 2014, 20:55
@hvkjxbyh: Ona jest raczej blada i ma różowe policzki bo tam gdzie mieszka jest zimno.
Odpisz
8 września 2014, 21:49
@DanateDMC: A co jest z tą idealną cerą? Normalnie taką ma?
Odpisz
8 września 2014, 22:47
@hvkjxbyh: Nie każdy ma taką cerę że ma na niej pryszcze/piep**yki/inne (niepotrzebne skreślić)
Odpisz
9 września 2014, 15:10
@DanateDMC: rly jeja cenzuruje słowo piep**yki -,-
Odpisz
9 września 2014, 19:08
co do diabła? Przecież piep**yki to te czarne punkty na skórze (nie mylić z piegami) czemu jest na to cenzura?
Odpisz
Edytowano - 10 września 2014, 14:09
@DanateDMC: nie mam pojęcia
Odpisz
9 września 2014, 20:47
lece po kanapki, zrobie sobie z pasztetem
Odpisz