Szczupłe, czy z krągłościami...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Lekko nie będzie
Totalnie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 stycznia 2017, 20:06
Czemu jak chuda to odrazu anorektyczka?
Odpisz
4 listopada 2016, 22:12
Je**ć wszystkie ide po inną ;d
Odpisz
30 czerwca 2016, 23:22
Jadłbym
Odpisz
3 grudnia 2014, 17:00
Mam problem, jestem chuda, ale mam duże cycki. Czy jest jakaś bluzka na świecie, w której wygladałabym normalnie?
Odpisz
9 maja 2015, 18:36
luźne.
Odpisz
3 czerwca 2015, 16:56
jesteś chuda i masz duże cycki? jestem chłopakiem ,ale wiem ,że to marzenie każdej dziewczyny
Odpisz
12 listopada 2015, 19:25
reklamówka z biedronki
Odpisz
27 czerwca 2016, 01:49
pewnie nic tam nie masz ...
Odpisz
29 czerwca 2016, 23:09
@kotul: Nie luźne, tylko duże.
Odpisz
20 lipca 2016, 20:57
@Archeologwinternetach: też
Odpisz
8 października 2014, 15:13
A ja jestem gruba i ja to wiem -,-
Odpisz
14 września 2014, 16:22
Słodkie wypukłości są teraz w modzie :3
Odpisz
9 września 2014, 15:31
2 the best ale jednak 3 mnie przekonuje tymi pięknymi udami :3
Odpisz
10 września 2014, 18:01
@siemek22: Którymi zgniecie ci jajka xd
Odpisz
11 września 2014, 20:40
@qbadrewnik: W przeciwieństwie do ciebie, mu ma co zgnieść , heuhehuehue ._.
Odpisz
11 września 2014, 04:57
Tylko, że dziewczyny 1, mówią, że są 3
Odpisz
11 września 2014, 20:39
a te 3 mówię że to są te 3
Odpisz
9 września 2014, 14:05
Bodzio, przybywaj!
Odpisz
9 września 2014, 09:25
Żeby tylko tak było na odwrót... (Mężczyźni! Kochamy każdego z was)
Odpisz
8 września 2014, 20:45
Tylko ta po prawej wygląda przyzwoicie, jedna to anoreksja a druga po prostu nie.
Odpisz
8 września 2014, 22:07
@Piotresiek: ;-; Przezylbys szok jakbys na serio zobaczył anoreksję
Odpisz
9 września 2014, 07:14
@Kubox123456: Wiesz że ja tylko żartowałem o tej anoreksji? Z resztą widziałem już tą chorobę. Po prostu pani po lewej jest jak dla mnie za chuda.
Odpisz
Edytowano - 8 września 2014, 21:20
Nope. Miłość to jest ogromne słowo (no chyba że ktoś uważa że są to tylko reakcje chemiczne [też ma rację]), nie powinniśmy go nadużywać. Co najwyżej może się nam podobać każdy rodzaj kobiety, ale z tym też nie przesadzajmy. Pomiędzy numerem trzecim, a czwartym (schab) istnieje cienka granica, pomijając to że niektóre babeczki genetycznie wyglądają na grubsze ;]
Odpisz
9 września 2014, 06:47
@Mnich1: A większość i tak powie, że to tkanka tłuszczowa.
Odpisz
8 września 2014, 22:01
dzięki internetom poczułam się kochana. dziękuję xDDDDDD
Odpisz
8 września 2014, 21:26
hahahaha... hahahaha HaHAHAHAHAH :D
Odpisz
9 września 2014, 16:25
@HaapyFace: Nie ?
Odpisz
8 września 2014, 21:06
Ja mam tą 3...
Odpisz
9 września 2014, 16:26
@Juli826: Jeszcze nie ten wiek na takie coś :P
Odpisz