Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Odesski

14 listopada 2025, 20:09

Ej to jeszcze znajdę dziewczynę😍

Avatar Smuteczek

16 listopada 2025, 12:28

@Odesski: Kobiety często szukają takiego "chłodu" od chłopaka. Przyciąga je ten chłód i niedostępność.

Avatar Odesski

Edytowano - 16 listopada 2025, 12:32

@Smuteczek: Tylko ja mam problem z dostosowaniem się do ich wymagań. Mam swój może dziwny, może rzadki lub po prostu głupi styl, który tak jakby kobietom nie odpowiada. Ale dziwi mnie to, że inni, którzy kiedyś się wygłupiali, nabijali z innych, teraz jakby tuż po zmianie już kogoś mają. A ja, co już od dawna staram się taki nie być, nie mam nikogo.

Avatar Smuteczek

9 grudnia 2025, 20:47

@Odesski: Generalnie, będzie Ci ciężko.

Avatar starmagedon

Edytowano - 10 listopada 2025, 19:09

Absolutnie zgadzam się z tym, że admin jeja jest świnią.

Świnie lubią się bawić w błocie, a admin jeja jest koprofilem, czyli wszystko się zgadza.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Myszkapl

11 listopada 2025, 10:29

@starmagedon: Błoto to ziemia z wodą, a nie kał

Avatar jbartosik

13 listopada 2025, 23:46

@KittyQueen: obrażasz nas właśnie wszystkich femboyi

Avatar Anantashesha

11 listopada 2025, 08:49

Jak dla mnie prawie wszystkie hetero pary tak wyglądają. Faceci niebędący femboyami są imo brzydcy. Czasem nie mogę patrzeć jak te ładne dziewczyny się marnują w takich związkach xD
Btw. ten mem obraża świnki insynuując że są brzydkie, świnki są super i mega urocze <3

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar Anantashesha

15 listopada 2025, 10:11

@Anantashesha: @honhenim09:

Avatar honhenim09

16 listopada 2025, 14:24

@honhenim09: Anantashesha O, o, o! Tak wyglądają fani anarchiokomunizmu.

Avatar Tajdeus

10 listopada 2025, 21:14

Nie wiem, jak w innych krajach, ale u nas w Polsce to zwykle cudzoziemiec + ta z prawej.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Tajdeus

11 listopada 2025, 17:51

Avatar Anantashesha

11 listopada 2025, 21:40

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Z klasą się trzeba urodzić

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nie są aż takie pyszne

Angielskie śmieszki

A, okej

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka