@Smuteczek: Tylko ja mam problem z dostosowaniem się do ich wymagań. Mam swój może dziwny, może rzadki lub po prostu głupi styl, który tak jakby kobietom nie odpowiada. Ale dziwi mnie to, że inni, którzy kiedyś się wygłupiali, nabijali z innych, teraz jakby tuż po zmianie już kogoś mają. A ja, co już od dawna staram się taki nie być, nie mam nikogo.
@starmagedon: proszę nie ubniżać świniom
Statystyczna świnia jest na poziomie inteligencji 4 letniego dziecka, i jest w miarę czystym zwierzęciem
Nie to co admin
@Madonix: Nawet nie w miarę. Świnie są bardzo czystymi zwierzętami, a w błocie się taplają żeby się schłodzić, bo człowiek je zaniedbuje i muszą sobie jakoś radzić.
Jak dla mnie prawie wszystkie hetero pary tak wyglądają. Faceci niebędący femboyami są imo brzydcy. Czasem nie mogę patrzeć jak te ładne dziewczyny się marnują w takich związkach xD
Btw. ten mem obraża świnki insynuując że są brzydkie, świnki są super i mega urocze <3
@Obietnica_12: Uroczę, jeszcze przed chwilą pisała, jak to faceci zagadujcie do dziewczyn, bo was docenią, a teraz się okazuje, że 90% mężczyzn dla niej do brzydale a panie się marnują. Typowe samozaoranie.
@honhenim09: @Anantashesha Słodkie, a kto jak nie ty się rozpisywał, jak to chłopaki przełamcie się i podrywajcie dziewczyny? Bo przecież "weź to na klatę".
Pewnie jesteś z tych, co chcą być podrywane by potem tylko takiego odrzucić.
Dziewczyn nie wolno od wyglądu komentować, bo to je boli, ale już nazwać 95% mężczyzn brzydalami jest okej, bo to tylko facet.
@Anantashesha: Ej, ale to Ty insynuujesz że Ryju Świnia jest brzydki porównując go z femboyami. Na obrazku nie ma powiedziane że chłop wygląda źle. Wygląda jak zwykły chłop XD I nie obrażam tu ani ludzi ani porządnych knurów, serio jak się patrzę na to zdjęcie to mi przypomina z RYJA kilku chłopa co znam i nie powiedział bym że wyglądają jakoś źle. Serio ludzie i świnie mają coś dużo wspólnego ze sobą (choćby budowa wewnętrzna, chyba nerki mają bardzo podobne. Chociaż nie wiem, ludzkiej nerki na żywo nie widziałem żeby porównywać, a świńską i owszem) i są również inteligentne jakkolwiek głupio może to z pozoru brzmieć. Wiele lat hodowałem świnie więc wiem co mówię 8) jak one lubiały jak się je drapało po grzbiecie!
@Anantashesha: @honhenim09: Sorry, ale jak nie potrafisz znieść że nie podobasz się jednej dziewczynie to nie ze mną tu jest problem.
To już nie pierwszy raz jak próbujesz mi wcisnąć mizoandrię. Bezskutecznie.
Istnienie lesbijek też nie jest w żaden sposób z poglądem że jak kogoś lubisz to do niego zagadaj. Nigdzie nie pisałam że mówię o sobie. Wyobraź sobie geniuszu że świat się nie kręci wokół mnie.
Ale nie, wielkie halo, świat zatrzymać, Shesha nie lubi chłopców. Idź się pobaw lalkami.
@honhenim09: Anantashesha Słodkie, mówi to ta, co tak jechała po facetach jak ci śmieli mieć preferencje co do kobiet. Ale tak to już jest, kobieta może sobie wyzywać wszystkich facetów od ohydnych, ale w waszą stronę nie wolno nic, bo to rani wasze uczucia a po za tym, na pewno ma taką wspaniałą osobowość.
To ty sobie wyobraź, że świat nie kręci się wokół ciebie, bo jakoś "twoje zdanie" w każdym temacie ma być zrozumienie przez pryzmat tego, jaką ty osobą jesteś, tak samo jak miałaś pretensje do mnie, że nie sprawdzam twojego statusu co i jak popierasz.
Nie wciskam ci mizoandrii, sama ją prezentujesz... acz panie jak zawsze uważają, że nie ważne jak i co napiszą na mężczyzn, jest to okej, bo zgadza się z twoim światopoglądem.
@honhenim09: @Anantashesha Tak, tak, zmyślam.... a może niech w końcu do ciebie dotrze, że cały świat nie kręci się wokół twojej osoby. Acz cóż można wymagać od pani, co ubolewa że nie wolno nic na kobiety powiedzieć, potem przekonuje facetów by podrywali bo przecież bez kobiety są zerami, a na koniec się rozpisuje, że mężczyźni to dno.
Na twoje nieszczęście, coraz więcej mężczyzn się budzi z tego snu, jak to można na nich srać.
Komentarze
Odśwież14 listopada 2025, 20:09
Ej to jeszcze znajdę dziewczynę😍
Odpisz
16 listopada 2025, 12:28
@Odesski: Kobiety często szukają takiego "chłodu" od chłopaka. Przyciąga je ten chłód i niedostępność.
Odpisz
Edytowano - 16 listopada 2025, 12:32
@Smuteczek: Tylko ja mam problem z dostosowaniem się do ich wymagań. Mam swój może dziwny, może rzadki lub po prostu głupi styl, który tak jakby kobietom nie odpowiada. Ale dziwi mnie to, że inni, którzy kiedyś się wygłupiali, nabijali z innych, teraz jakby tuż po zmianie już kogoś mają. A ja, co już od dawna staram się taki nie być, nie mam nikogo.
Odpisz
9 grudnia 2025, 20:47
@Odesski: Generalnie, będzie Ci ciężko.
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2025, 19:09
Absolutnie zgadzam się z tym, że admin jeja jest świnią.
Świnie lubią się bawić w błocie, a admin jeja jest koprofilem, czyli wszystko się zgadza.
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2025, 19:31
@starmagedon: Admin w związku? Z kobietą??
Odpisz
10 listopada 2025, 19:36
@Obietnica_12: Z kotem płci męskiej, bez zgody kota.
Odpisz
10 listopada 2025, 19:37
@starmagedon:
Odpisz
10 listopada 2025, 21:46
@starmagedon: proszę nie ubniżać świniom
Statystyczna świnia jest na poziomie inteligencji 4 letniego dziecka, i jest w miarę czystym zwierzęciem
Nie to co admin
Odpisz
11 listopada 2025, 08:50
@Madonix: Nawet nie w miarę. Świnie są bardzo czystymi zwierzętami, a w błocie się taplają żeby się schłodzić, bo człowiek je zaniedbuje i muszą sobie jakoś radzić.
Odpisz
11 listopada 2025, 09:37
@Obietnica_12: z fembojem
Odpisz
11 listopada 2025, 10:29
@starmagedon: Błoto to ziemia z wodą, a nie kał
Odpisz
13 listopada 2025, 23:46
@KittyQueen: obrażasz nas właśnie wszystkich femboyi
Odpisz
11 listopada 2025, 08:49
Jak dla mnie prawie wszystkie hetero pary tak wyglądają. Faceci niebędący femboyami są imo brzydcy. Czasem nie mogę patrzeć jak te ładne dziewczyny się marnują w takich związkach xD
Btw. ten mem obraża świnki insynuując że są brzydkie, świnki są super i mega urocze <3
Odpisz
11 listopada 2025, 11:07
@Anantashesha: Uważasz ze jestem brzydki? 😢
Odpisz
11 listopada 2025, 12:46
@Obietnica_12: Uroczę, jeszcze przed chwilą pisała, jak to faceci zagadujcie do dziewczyn, bo was docenią, a teraz się okazuje, że 90% mężczyzn dla niej do brzydale a panie się marnują. Typowe samozaoranie.
Odpisz
11 listopada 2025, 13:09
@honhenim09: czego od soc*ema oczekujesz? Dla niej redystrybucja dóbr konsumpcyjnych nie jest wcale lewicowa
Odpisz
11 listopada 2025, 15:02
@Obietnica_12: Ale nie martw się to nie twoja wina
Odpisz
11 listopada 2025, 15:03
@Anantashesha: @honhenim09: Sorry k*rwa ziomuś, nie wiedziałam że nie wolno mi być lesbijką.
Odpisz
11 listopada 2025, 15:03
@Anantashesha: @Kocham_Korwinka: Co xD
K*rwa legendy o mnie krążą
Odpisz
11 listopada 2025, 19:06
@Anantashesha:
nie zgodzę się jestem femboyem i znam wielu nie femboyi którzy są dużo ładniejsi niż ja
Odpisz
11 listopada 2025, 21:34
@jbartosik: Spoko, możesz tak uważać ^^
Odpisz
12 listopada 2025, 09:51
@honhenim09: @Anantashesha Słodkie, a kto jak nie ty się rozpisywał, jak to chłopaki przełamcie się i podrywajcie dziewczyny? Bo przecież "weź to na klatę".
Pewnie jesteś z tych, co chcą być podrywane by potem tylko takiego odrzucić.
Dziewczyn nie wolno od wyglądu komentować, bo to je boli, ale już nazwać 95% mężczyzn brzydalami jest okej, bo to tylko facet.
Odpisz
12 listopada 2025, 19:38
@Anantashesha: Ej, ale to Ty insynuujesz że Ryju Świnia jest brzydki porównując go z femboyami. Na obrazku nie ma powiedziane że chłop wygląda źle. Wygląda jak zwykły chłop XD I nie obrażam tu ani ludzi ani porządnych knurów, serio jak się patrzę na to zdjęcie to mi przypomina z RYJA kilku chłopa co znam i nie powiedział bym że wyglądają jakoś źle. Serio ludzie i świnie mają coś dużo wspólnego ze sobą (choćby budowa wewnętrzna, chyba nerki mają bardzo podobne. Chociaż nie wiem, ludzkiej nerki na żywo nie widziałem żeby porównywać, a świńską i owszem) i są również inteligentne jakkolwiek głupio może to z pozoru brzmieć. Wiele lat hodowałem świnie więc wiem co mówię 8) jak one lubiały jak się je drapało po grzbiecie!
Odpisz
13 listopada 2025, 01:50
@Anantashesha: @honhenim09: Sorry, ale jak nie potrafisz znieść że nie podobasz się jednej dziewczynie to nie ze mną tu jest problem.
To już nie pierwszy raz jak próbujesz mi wcisnąć mizoandrię. Bezskutecznie.
Istnienie lesbijek też nie jest w żaden sposób z poglądem że jak kogoś lubisz to do niego zagadaj. Nigdzie nie pisałam że mówię o sobie. Wyobraź sobie geniuszu że świat się nie kręci wokół mnie.
Ale nie, wielkie halo, świat zatrzymać, Shesha nie lubi chłopców. Idź się pobaw lalkami.
Odpisz
13 listopada 2025, 13:00
@honhenim09: Anantashesha Słodkie, mówi to ta, co tak jechała po facetach jak ci śmieli mieć preferencje co do kobiet. Ale tak to już jest, kobieta może sobie wyzywać wszystkich facetów od ohydnych, ale w waszą stronę nie wolno nic, bo to rani wasze uczucia a po za tym, na pewno ma taką wspaniałą osobowość.
To ty sobie wyobraź, że świat nie kręci się wokół ciebie, bo jakoś "twoje zdanie" w każdym temacie ma być zrozumienie przez pryzmat tego, jaką ty osobą jesteś, tak samo jak miałaś pretensje do mnie, że nie sprawdzam twojego statusu co i jak popierasz.
Nie wciskam ci mizoandrii, sama ją prezentujesz... acz panie jak zawsze uważają, że nie ważne jak i co napiszą na mężczyzn, jest to okej, bo zgadza się z twoim światopoglądem.
Odpisz
13 listopada 2025, 19:54
@Anantashesha: @honhenim09: A teraz to już perfidnie zmyślasz rzeczy na mój temat xD
Trzymaj się, ziomuś. Smacznej czerwonej piguły, czy coś.
Odpisz
14 listopada 2025, 08:56
@honhenim09: @Anantashesha Tak, tak, zmyślam.... a może niech w końcu do ciebie dotrze, że cały świat nie kręci się wokół twojej osoby. Acz cóż można wymagać od pani, co ubolewa że nie wolno nic na kobiety powiedzieć, potem przekonuje facetów by podrywali bo przecież bez kobiety są zerami, a na koniec się rozpisuje, że mężczyźni to dno.
Na twoje nieszczęście, coraz więcej mężczyzn się budzi z tego snu, jak to można na nich srać.
Odpisz
15 listopada 2025, 10:11
@Anantashesha: @honhenim09:
Odpisz
16 listopada 2025, 14:24
@honhenim09: Anantashesha O, o, o! Tak wyglądają fani anarchiokomunizmu.
Odpisz
10 listopada 2025, 21:14
Nie wiem, jak w innych krajach, ale u nas w Polsce to zwykle cudzoziemiec + ta z prawej.
Odpisz
11 listopada 2025, 08:50
@Tajdeus: Czyli w Polsce jest więcej cudzoziemców niż Polaków?
Odpisz
11 listopada 2025, 11:17
@Anantashesha: Nie, bo kobiety rodzą się częściej i stanowią znikomą ale wciąż większość społeczeństwa.
Odpisz
11 listopada 2025, 15:01
@Tajdeus: I ta znikoma większość to dla ciebie "zwykle"?
Odpisz
11 listopada 2025, 17:51
@Anantashesha: Tak.
Odpisz
11 listopada 2025, 21:40
@Tajdeus:
Odpisz